“Basketbola Küçük Dev Adımlar” Forum Çamlık’ta sıçradı

11 Mayıs 2015 Pazartesi

Forum Çamlık, Denizli Valiliği, Emniyet Müdürlüğü ve Pamukkale Üniversitesi’nin işbirliğiyle yürütülen ‘Basketbola Küçük Dev Adımlar’ sosyal sorumluluk projesi 3’üncü yılında onlarca ilköğretim öğrencisini daha basketbolla tanıştırdı

basketbola-kucuk-dev-adimlar-forum-camlikta-sicradi

Denizli’nin yaşam ve eğlence merkezi Forum Çamlık, Denizli Valiliği, Emniyet Müdürlüğü, Pamukkale Üniversitesi’nin işbirliğiyle yürütülen ‘Basketbola Küçük Dev Adımlar’ Projesi’nin üçüncü yılı, geçtiğimiz gün düzenlenen etkinlikle tamamlandı.

‘Basketbola Küçük Dev Adımlar’ Projesi, üç yıldır ekonomik gücü olmayan çocukları sporla tanıştırıyor ve uzun vadede basketbolu yaşamlarının bir parçası haline getirmeleri için onlara destek olmayı hedefliyor. Denizli il merkezinde sosyo-ekonomik durumu zayıf bölgelerdeki ilkokulların 3, 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflarından 50 çocuğa sonbahardan bu yana antrenörler eşliğinde basketbol eğitimi verildi. Projenin sonunda minik basketbolcular, hünerlerini protokol ve velilerin karşısında sergiledi.

Denizlili çocuklar potada esiyor
Denizli Vali Yardımcıları Ali Şanlıer ve İsmail Soykan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Selahattin Özçelik, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Babadağ Kaymakamı Nebi Çanga, Güney Kaymakamı Onur Şatıroğlu, Denizli Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in yanı sıra çok sayıda basketbol severin, velilerin ve Sinpaş Denizli Basket yöneticilerinin ve oyuncularının katıldığı etkinlik oldukça hareketli geçti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri