BAT’ın Türkiye Finans Direktörü’ne önemli atama

14 Eylül 2015 Pazartesi

British American Tobacco (BAT) Türkiye Finans Direktörü Ram Addanki, gösterdiği başarılı performans ile BAT Hırvatistan Bölge Direktörlüğü görevine atandı. BAT Türkiye Finans Direktörlüğü görevine, BAT’de uzun yıllardır görev alan ve uluslararası tecrübesiyle dikkat çeken Shadid Afzal atandı

batin-turkiye-finans-direktorune-onemli-atama

BAT Türkiye finans ekibine 2012 yılından bu yana liderlik eden Ram Addanki, yeni görevi kapsamında; Hırvatistan’daki TDR özelleştirmesi yatırımı kapsamında Avrupa merkezdeki iş hacmi ve global büyüme stratejisi faaliyetlerine katkıda bulunacak.

Kariyeri boyunca birçok önemli pozisyonda görev yapan Ram Addanki, 1994-1998 yılları arasında VST Endüstrileri Ltd. bünyesinde Finans Yöneticisi olarak yürüttüğü görevinin ardından BAT ailesine katıldı. Addanki, 21 yıllık tecrübesinde BAT Rusya’da Doğu Avrupa Bölgesi Denetim ve Risk Başkanı, Finans Müdürü, Batı Avrupa Bölgesi Finans Şefi, BAT Çek Cumhuriyeti Genel Müdürü ve son olarak BAT Türkiye Finans Direktörü görevlerinde bulundu.

BAT Türkiye’de Finans Direktörü olarak başarılı çalışmalar gerçekleştiren Addanki; BAT Türkiye’nin büyüme stratejisine, fiyatlandırma, maliyet yönetimi uygulamalarında rekabetçi ve proaktif kararlar verilmesine katkı sağladı. Ram Addanki, yurt dışı ile birlikte BAT Türkiye’de kazandığı tecrübe ve deneyimleri, yeni görevinde Hırvatistan’daki çalışmalarına da taşıyacak.

Ram Addanki’nin Finans Direktörlüğü görevini ise 1 Eylül itibariyle Shadid Afzal devraldı. BAT kariyerine 1997 yılında Pakistan’da yönetici adayı olarak başlayan Afzal; Nijerya, Senegal ve Güney Kore’de çeşitli sorumluluklar almış ve son olarak 2011 yılı itibariyle Vietnam & EAA Bölgesinin Finans Direktörlüğü görevini üstlenmişti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri