Baydöner’in yeni restoranı: Burgola

17 Eylül 2014 Çarşamba

Kurulduğu günden bu yana 8 yılda Türkiye’nin en yaygın restoran zinciri olan Baydöner, yeni restoranı “Baydöner Burgola”nın ilk şubesini açtı. Markanın dünyaya yayılma sürecini hızlandıracak ve gençlere ulaşmasını sağlayacak olan “Baydöner Burgola”nın İstanbul’daki ilk şubesi hizmet vermeye başladı

baydonerin-yeni-restorani-burgola
2006 yılında kurulan ve 8 yılda Türkiye’nin en yaygın restoran zinciri haline gelerek yurtdışına açılan Baydöner, yeni restoran zinciri Baydöner Burgola’nın ilk şubesini İstanbul’da açtı. Baydöner yeni restoran formatında retro endüstriyel stilindeki dekorasyonu ve fast-food döner konseptindeki yepyeni ürünleri ile müşterilerin ilgisini çekti. Dört farklı ekmek içerisine  farklı lezzetlerdeki 9 çeşit sosuyla alternatif menüleri ile Burgola, döner kültürünü daha modern bir konsepte taşıyor. Türkiye ve yurtdışındaki restoran sayısını hızla artıran Baydöner, özellikle gençleri hedefleyen yeni restoran zinciriyle dünyaya yayılma sürecini de hızlandırmayı amaçlıyor.
 
İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi Özdilek’te hem dekorasyonu modernize edilen Baydöner İskender mağazası, hem de markanın yeni zinciri Baydöner Burgola’nın ilk restoranının açılışını gerçekleştiren markanın, yurtiçindeki şube sayısı 78’e ulaştı. Bu sayı yurt dışındaki restoranlarla toplam 83’e yükseldi.
 
Yeni restoran zinciriyle dünya markası olacak
2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi seçilen Baydöner, 2014 yılı Şubat ayında Ernst and Young’ın dünya genelinde düzenlediği girişimcilik yarışmasında “Yılın Girişimcisi” seçilmişti.  60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year ile Monte Carlo’da Türkiye’yi temsil eden Baydöner, yeni restoran zinciriyle dünya markası olma yolunda da önemli bir adım daha attı. 
 


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri