Bayram alışverişi Deichmann’la keyfe dönüşüyor

16 Ağustos 2012 Perşembe

Deichmann’ın, Şeker Bayramı’nda, ailesiyle vakit geçirmek, sevdiklerini hatırlayıp küçük hediyelerle mutlu etmek isteyen ayakkabı tutkunlarına özel sunduğu iki ürün alana anında üçüncü ürünü hediye eden kampanya fırsatı adeta cezp ediyor

bayram-alisverisi-deichmannla-keyfe-donusuyor

Minikler için sunulan, eğlenceli ve cıvıl cıvıl renkleriyle bayrama renk katan sandaletler, ayakkabılar ve terlikler, bayram nostaljisini yaşatmak, küçük hediyelerle yakınlarını mutlu etmek isteyenlere hitap ediyor. 

Öte yandan bayram ziyaretlerinde ayaklarının gün boyunca rahat etmesini ve nefes almasını arzu edenler için tasarlanan orijinal motifli ve şeffaf jel tabanlıklar, ayakkabıların olmazsa olmazı olarak dikkat çekiyor.

Bayramın coşkusuna yakışan sade, modern ve göz alıcı ayakkabıların yanı sıra yumuşacık deri çantalar ve floral desenli şallar renk kompozisyonlarıyla aksesuvar tutkunlarının kalplerini fethediyor. Marka, Şeker Bayramı’na özel yapılan alışverişlerde iki ürün alana anında üçüncü ürünü hediye ediyor ya da iki ürün alana, ikinci ürünü yarı fiyatına satın alma şansı sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri