Bayram alışverişi Kayseri Park’ta kazançlı olacak

07 Eylül 2016 Çarşamba

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Kayseri Park, Kurban Bayramı için avantajlı alışveriş imkanı sunuyor

bayram-alisverisi-kayseri-parkta-kazancli-olacak

Bayram alışverişine çıkanların hayatını kolaylaştırmak için Kayseri Park’ta bulunan ulusal ve uluslararası markalar yüzde 70’e varan indirime girdi. İndirim oranı Ekol, Batik, Bambi, Boyner, Abdullah Kiğılı’da yüzde 70’e ulaşırken; W Collection, Butik Vakko, Kemal Tanca, Lufian, Sarar, U.S. Polo, Pierre Cardin’de yüzde 50’ye varıyor. Minik ziyaretçiler için ise B&G Store yüzde 50 + yüzde 40 oranında indirim sağlarken; Soo be’den t-shirt ve şort alan ziyaretçiler ise 3 ürün alıp 2 ürünün fiyatını ödüyor.


Tekstilden beyaz eşyaya, elektronikten aksesuara, ev tekstilinden ayakkabıya ve kozmetikten kuyumcuya kadar yüzlerce marka birbirinden cazip kampanyaları ile Kayseri Park’ta alışveriş tutkunlarını bekliyor.


Alışveriş keyfi de uzadı
Kayseri Park’taki bayram hazırlıkları indirimlerle sınırlı değil. “Bayram öncesi herkes rahat rahat alışveriş yapsın, sevdiklerine hediyeler alsın” diye hazırlıklar yapan Kayseri Park, 09 ve 10 Eylül tarihlerinde 23.00′a kadar hizmet vermeye devam edecek. 11 Eylül’de 00.00’a kadar hizmet verecek olan Kayseri Park, bayramın ilk günü olan 12 Eylül ‘de alışveriş yapmak isteyenler için kapılarını saat 14.00’da açacaktır. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri