Bayram coşkusu Antares’te dolu dolu yaşandı

21 Temmuz 2015 Salı

Balon şov, Human Accordion şov ve sürpriz yarışmalar Ramazan Bayramı'nda Antares Alışveriş Merkezi’ndeydi

bayram-coskusu-antareste-dolu-dolu-yasandi

AVM Partners’ın kiralama ve danışmanlığını yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladığı bayram etkinlikleri ile ziyaretçileriyle buluştu.

Bayramın 2’nci ve 3’üncü günü sürprizlerle ziyaretçilerini karşılayan Antares Bayram Programı’nda; önce Kutu Kutu Yarışması'nda bayram hediyeleri sahiplerini buldu, ardından miniklere özel balon, köpük şov ve daha fazlasıyla eğlenceli dakikalar yaşandı. Etkinlikler sırasında dağıtılan şeker ile gelen ziyaretçilerin bayramı kutlandı.

Harcarken para kazandıran Antares Kartla hafta boyunca yapılan 100TL ve üzeri alışverişlere x2 bonus verildi. Sosyal medya takipçilerini de unutmayan Antares, bayram neşesi konulu Twitter yarışması ile de ziyaretçilerine telefondan, tablete çeşitli hediyeler verildi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri