Bayram heyecanı, olimpiyat çoşkusu finaliyle Tepe Nautilus’ta

17 Ağustos 2012 Cuma

Tepe Nautilus’ta tam bir bayram heyecanı yaşanıyor. 11 Ağustos’ta başlayan ve 19 Ağustos’a kadar sürecek olan Tepe Nautilus Olimpiyatları, tüm coşkusu ile final gününe doğru ilerliyor

bayram-heyecani-olimpiyat-coskusu-finaliyle-tepe-nautilusta

2012 Londra heyecanını çocuklara da yaşatmak isteyen Tepe Nautilus, açık otoparkında kurduğu parkurlarda, çocukları eğlenceli ama bir o kadar da kıyasıya bir yarışa tabi tutuyor. Çocuklar, silindir, lastik, engelli koşu, ters merdiven, çit, çember gibi pek çok atlamalı-hoplamalı-koşmalı engeli, mümkün olan en kısa zamanda aşmaya çalışıyor. Milli sporcularımızın da Londra’da kıyasıya yarıştığı Olympic Race parkuru, Tepe Nautilus Olimpiyatlarında 6 gündür, 12 – 15 ve 15 yaş üstü tüm katılımcıları 2 kategoride ağırlamaya devam ediyor.

Olimpiyat etkinlikleri 19 Ağustos’a kadar, her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleştirilmeye devam edecek. Her günün kendi kategorisinde, parkuru en hızlı tamamlayan 6 yarışmacı belirlenecek ve 19 Ağustos’ta, 12.00 – 20.00 saatleri arasında ise belirlenen yarışmacılar, final mücadelesi için AVM’ye davet edilerek finaller organize edilecek.

Bir yanda bayram bir yanda final heyecanı devam ederken, her kategorinin 1, 2 ve 3’üncülerine ödülleri takdim edilecek. 1’incilere; Sony PS 320 GB Uncharted 3 ve Kerem Tunçeri’nin A Milli takım forması, 2’ncilere; Bianchi Bisiklet, 3’üncülere ise; Boyner’den 125 TL değerinde hediye çeki hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri