Bayramda çocuklar Agora’da “Süper Çocuk Show”la eğlendi

29 Eylül 2015 Salı

Agora Alışveriş Merkezi, birbirinden seçkin markaların cazip bayram indirimleri ve birbirinden eğlenceli etkinliklerle bu bayramda da İzmirlilerin vazgeçilmez adresi oldu

bayramda-cocuklar-agorada-super-cocuk-showla-eglendi

 

Agora Alışveriş Merkezi Kurban Bayramı’nda seçkin mağazaların bayrama özel indirimleri ve çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle yine İzmirlilerin tercihi oldu. 24 Eylül Perşembe günü başlayan etkinlikler bayram süresince devam etti. Çocuklar Mini Club’ta Sosis Balon ve Yüz boyama aktiviteleriyle farklı karakterlere bürünürken düzenlenen çocuk yarışmalarıyla eğlenceli vakit geçirdi. Maskot Rock Grubunun konserleriyle şenlenen etkinlikler boyunca minikler kukla dans şovlarını heyecanla seyretti.


Miniklerin buluşma noktası Agora oldu
Kurban Bayramı boyunca dopdolu etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz bir bayram yaşatan Agora Alışveriş Merkezi’nde alışveriş keyfi bayram boyunca saat 23.00’e kadar sürdü.  24-25-26-27 Eylül günlerinde gerçekleşen etkinliklere katılan yaklaşık 420 çocuk Mini Club’ta Sosis Balon ve Yüz boyama aktiviteleriyle farklı karakterlere bürünerek; düzenlenen çocuk yarışmalarıyla eğlenceli vakit geçirdi. Mini Disco’da koreograf eşliğinde dans figürleri öğrenen çocukalar; Maskot Rock Grubu’nun şarkılarıyla eğlenerek, Kukla Dans şovlarıyla unutulmaz bir gün geçirdi.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan,  birbirinden eğlenceli etkinliklerle ve avantajlarla dolu Agora Card fırsatları ile keyifli bir bayram geçirmek isteyen ziyaretçilerin bu bayramda da Agora Alışveriş  Merkezi’ni tercih ettiklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, Agora Alışveriş Merkezi olarak onlara daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için keyifli etkinlik ve avantajlı kampanyalara devam edeceklerini vurguladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri