Bayramda eğlencenin adresi İstanbul Optimum

16 Ağustos 2012 Perşembe

İstanbul Optimum Outlet, her bayram olduğu gibi Ramazan Bayramı’nda da küçük büyük herkesin güzel vakit geçirmesi için renkli ve eğlenceli birçok etkinlik düzenliyor

bayramda-eglencenin-adresi-istanbul-optimum

İstanbul Optimum Outlet, Ramazan Bayramı’nı, tüm ziyaretçileriyle birlikte kutluyor. Bayramın ilk gününden itibaren başlayacak etkinliklerle çocuklar şeker tadında bir bayram yaşarken; büyükler de eğlenceli ve sürprizli etkinliklerle keyifli vakit geçirecekler.

Minik ziyaretçiler, İstanbul Optimum Outlet’te bayram boyunca sevdikleri çizgi film karakterlerinin çeşitli aktiviteleri ile eğlenceli bir bayram yaşama fırsatı yakalayacak. Gün boyu sürecek bu renkli etkinliklerde, çocuklar birbiriyle kaynaşırken, sosyal bir ortamda oyun oynama keyfini yaşayacaklar.

Büyükleri de unutmayan İstanbul Optimum Outlet, Ramazan Bayramı’nın 2’nci ve 3’üncü günü (20-21 Ağustos) düzenledikleri etkinlikleriyle genç yaşlı herkese bayram coşkusunu doyasıya yaşatacak.

20-21 Ağustos günlerinde, İstanbul Optimum Outlet’te sahne alacak olan Retrobüs Grubu, Optimum ziyaretçilerini geçmişin renkli müziğine doğru nostaljik bir yolculuğa çıkaracak. 60, 70 ve 80′lerin en sevilen parçalarını seslendirecek.

Retrobüs konserinin yanı sıra, karaoke ile tüm ziyaretçilerine pop star olmanın tadını yaşatacak olan İstanbul Optimum Outlet,  bayram boyunca müziği, eğlenceyi ve alışveriş keyfini bir arada sunacak. Ramazan Bayramı’nın 2’nci ve 3’üncü günü tüm ziyaretçiler ayrıca karikatür etkinliği ile keyifli dakikalar yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri