Bayramın eğlenceli adresi Vialand

02 Ekim 2014 Perşembe

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı Vialand, ziyaretçilerine Kurban Bayramı’nda unutulmaz anlar geçirmeleri için, eşsiz bir dünyanın kapılarını aralıyor. Birbirinden farklı 30 ünitesiyle, 7’den 77’ye herkes için eğlence sunan Vialand’de, bayram boyunca tek biletle sınırsız eğlence ziyaretçilerini bekliyor

bayramin-eglenceli-adresi-vialand

Vialand, bayramı sevdikleriyle birlikte İstanbul’da geçirmeyi planlayanlara unutamayacakları anlar yaşatmaya hazır. İsteyenler dünyanın en popüler eğlence trenlerinden biri olan Viking’le, hiç beklenmedik bir anda 15 metre yüksekten sulara düşmenin keyfini yaşarken, isteyenler de Nefeskesen’le adrenalin sınırlarını test edebilecek. Saray Salıncağı ile çocukluk günlerine geri dönmenin neşesini yakalayan Vialand ziyaretçileri, çocuklarıyla; Fatih’in Rüyası ve Minik Kaşifler ünitelerinde birlikte eğlenme imkanı da bulacak.

İlk deneyim Vialand’de
Kurban Bayramı’nda Vialand Tema Park, çocukları masal ülkesinde keyifli bir yolculuğa çıkardığı kadar, onlar için heyecan dolu bir dünyanın kapılarını da aralayacak. Vialand Tema Park’taki “Cesur Sürücüler” ünitesinde çocuklar, hayatlarının ilk sürücülük deneyimini yaşayacak. Minikler “Cesur Sürücüler” parkurunda arabaları kullanmadan önce trafik levhaları ve araçların kullanımı hakkında kısa bir eğitim alacak, sonrasında üniteyi kullanarak, araba sürmenin keyfine varacaklar. Trafik levhalarının bulunduğu koskocaman parkurda, direksiyonu eline geçiren cesur minikler, trafik kurallarına uyarak, parkuru tamamladıktan sonra başarı sertifikalarını almaya hak kazanacak.

SüngerBob ve Kâşif Dora da Vialand’de
Çocukların en sevdiği çizgi karakterler SüngerBob ve Kaşif Dora da Vialand’de Kurban Bayramı’nın eğlence ve coşkusuna renk katacak. Tema Park içerisinde ziyaretçileri karşılayan, onlarla fotoğraf çektiren ve Şato’da düzenlenen gösterilerde herkesin ilgi odağı olan SüngerBob ve Kaşif Dora bayramda da, 4D sinema ve simülasyon üniteleri ile eğlence severleri kendi dünyalarına konuk edecek. Sevimli minikler kadar yetişkinler tarafından da sevilen SüngerBob’un Vialand Tema Park’taki büyüleyici denizaltı macerası, sadece çocuklar için değil, eğlenceli ve kahkaha dolu zaman geçirmek isteyen herkesin vazgeçilmezi olacak.

Diğer taraftan, başta anaokulu çağındaki kız çocukları olmak üzere, keşfetmeyi seven tüm miniklerin çok yakından tanıdığı Kaşif Dora da, Vialand Tema Park’ın sevimli ziyaretçilerinin en çok ilgi gösterdiği karakterler arasında yer alıyor. 4 boyutlu sinema keyfi ile çocukları hem eğlendiren hem de eğiten harika bir maceraya çıkaran Kaşif Dora onlara, unutamayacakları bir Kurban Bayramı geçirmeleri için de fırsat sunuyor.

Vialand AVM’de bayrama hazır
Bayramda Vialand AVM de en güzel yemek mekanlarıyla, damak tadına düşkün olanları farklı lezzetleri keşfetmeleri için bekliyor. Vialand AVM, yeni bir sanat dalı olan ve 3 boyutlu resim, video ve enstalasyonlardan oluşan “Canlı Müze”si, keyifli anların tadını çıkarabilecekleri Bowling Salonu ve en son teknolojiyle donatılmış Sinema Salonları ile Kurban Bayramı’nda İstanbul’da olacaklar için cazip seçenekler sunuyor. 200’ün üzerindeki mağazasıyla, eğlence ve alışveriş zevkini bir arada sunan Vialand AVM, güçlü marka karmasını ziyaretçilerinin beğenisine sunarken, açık havada konforlu bir alışveriş keyfi de yaşatıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri