Bebekler uyur, anneler uyumaz!

01 Temmuz 2014 Salı

7 gün 24 saat açık en büyük bebek mağazası olan ebebek.com, yeni reklam filminde ‘bebekler uyuyunca’ annelerin neler yaptığını mercek altına alıyor

bebekler-uyur-anneler-uyumaz

Bebek ürünleri alışverişinde anne babaların ilk adresi ebebek.com’un yeni reklam filmi, annelerin ‘bebekler uyuyunca’ neler yaşadıklarına odaklanıyor. New&Old Reklam Ajansı tarafından çekilen reklam filminde, “Bebekler uyur, anneler uyumaz, ebebek.com da uyumaz!” denilerek, ebebek.com’un 7 gün 24 saat açık en büyük bebek mağazası olduğu mesajı veriliyor.

Reklam filminde annelerin bebeklerini uyutur uyutmaz ebebek.com’u ziyaret ettikleri görülüyor ve Türkiye’nin her yerindeki bebeklerin tüm ihtiyaçlarının, ‘1 tıkla’ ebebek.com tarafından ulaştırıldığı vurgulanıyor.

Anneler #bebegimuyuyunca diyerek sosyal medyada yarışıyor
ebebek.com, reklam filmiyle eş zamanlı olarak, sosyal medyada da çeşitli kampanyalar, yarışmalar düzenliyor. Anneler #bebegimuyuyunca diyerek, bebekleri uyuduktan sonra neler yaptıklarını Facebook’ta anlatacak. Twitter üzerinden #bebegimuyuyunca etiketiyle yapılacak paylaşımlarda, en fazla ilgi çeken tweetler seçilerek Bebek Dergisi’nde yayınlanacak.

ebebek.com, reklam filmiyle eş zamanlı olarak, sosyal medyada da bebeği uyurken annelerin neler yaptığı ile ilgili çeşitli kampanyalar, yarışmalar düzenliyor. Facebook’ta annelerle etkileşimi artırıcı yarışmalar gerçekleştirilirken, Twitter üzerinden #bebegimuyuyunca etiketiyle yapılacak paylaşımlarda en fazla ilgi çeken tweetler seçilerek Bebek Dergisi’nde yayınlanacak.

Bebeğinin uyurken fotoğrafını çekerek Instagram üzerinden #bebegimuyuyunca etiketiyle paylaşanlar arasından da 10 kişi seçilerek, fotoğrafları Bebek Dergisi’nde yayınlanacak. Kampanyalara ek olarak bebek.com’da da özel bir sayfa oluşturulacak ve içinde konuyla ilgili makaleler yer alacak.

‘Bebeğim Uyuyunca’ reklam filmi künye:
Reklamveren: ebebek
Reklam: ebebek.com İmaj 
Reklam Ajansı: New&Old
Yaratıcı Yönetmen: Tolga Akyüz
Metin Yazarı: Hilmi Öztürk
Müşteri İlişkileri: Salih Doğancan, Burcu Turam, Cansu Balcı
Yapım Şirketi: Mojo FX
Yapımcı: Gökhan Sanlav
Yönetmen: Fırat Giraygil
Görüntü Yönetmeni: Volkan Çalışır
Kostüm Tasarım: Fatoş Eda Arı
Post Prodüksiyon: Mojo FX
Dublaj: Hakkı Ergök
Müzik: Maxijingle-Hakan Yeşilkaya-Müge Zümrütbel
Sanat Yönetmeni: Beyza Meşe
Medya Satın Alma Ajansı: Skala Medya
Kullanılan Mecralar: TV, YoutubeGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri