Beğendik, Polis Akademisi Alaturka'ya sponsor oldu

11 Şubat 2015 Çarşamba

Özel konseptli mağazalarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken perakendeciliğin farklı ismi Beğendik, Polis Akademisi Alaturka filmine sponsor oldu

begendik-polis-akademisi-alaturkaya-sponsor-oldu

Perakendenin öncü markalarından olan ve son dönemde yaptığı atakla perakendeye yeni bir soluk getiren Beğendik, Polis Akademisi Alaturka filmine sponsor oldu.

Yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun üstlendiği senaryosu ise Kemal Kenan Ergen’e ait olan film, polislik mesleğine karakter olarak pek uygun olmasalar da polis akademisine kabul edilen bir grup gencin komik maceralarını konu alıyor. Filmin başrollerini paylaşan Yolanthe Cabau ve Mehmet Ali Erbil’e, kadroda Peker Açıkalın, Sümer Tilmaç, Elvin Levinler, Perihan Erener, İlker Kurt ve Fulden Akyürek eşlik ediyor.

30 Ocak 2015 tarihi vizyona gireceği duyurulan filmin kopyalarında teknik sorun yaşandığı için vizyon tarihi erteledi. Filmin ne zaman vizyona gireceği ise açıklanmadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri