Beğendik’te 1 dakikalığına her şey bedava

23 Ekim 2015 Cuma

Perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, 24-25 Ekim günlerinde düzenleyeceği Geleneksel Dolunay İndirimi ile yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor. Bu hafta sonu Beğendik’in Ankara, Kayseri, Nevşehir, Kırşehir, Konya, Aksaray ve Bursa’daki toplam 46 mağazasına uğrayan tüketiciler, mağazadan sepetleri dolu olarak ayrılacak

begendikte-1-dakikaligina-her-sey-bedava

Beğendik’in Geleneksel Dolunay İndirimleri 24-25 Ekim günlerinde, Beğendik’in 46 mağazasında gerçekleştiriliyor. Dolunay İndirimleri kapsamında, hediyelik eşya reyonunda yüzde 70, ev tekstili ve zücaciye reyonlarında yüzde 50,unlu mamüller reyonunda yüzde 50’ye varan, açık şarküteri, açık süt ve süt ürünleri, açık zeytin, açık helva, açık turşu, Beğendik markalı paketli baharat, hırdavat-banyo aksesuarı, ve oyuncak reyonlarında yüzde 25, beyaz et, balık, meze, Beğendik markalı paketli kuruyemiş reyonlarında yüzde 20, Beğendik marka paketli bakliyat reyonunda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor.


1 dakika boyunca ne alırsan bedava
Beğendik bu hafta sonu gerçekleştirilecek Dolunay İndirimlerine Ankara Çayyolu, Kocatepe, Yaşamkent, Göldekent, Bahçen, Kayseri Melikgazi, Bahçelievler, Beyazşehir, Konya, Nevşehir, Bursa, Kırşehir mağazalarına özel bir uygulama da ekliyor. Sadece bu mağazalarda gerçekleştirilecek “Çalar Saat” kampanyası kapsamında her mağazadan iki gün boyunca toplam da 4 kişiye 1 dakika boyunca market reyonlarından yaptığı alışverişin tamamı hediye ediliyor. Kampanyaya katılım için, 24 ve 25 Ekim’de saat 10.00-11.00 ve 19.00-20.00 saatleri arasında alışveriş yapanların, kampanya masasına fişleriyle birlikte kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıt yaptıranlar arasında en yüksek tutarlı alışverişi yapan bir kişi mağaza içerisinde anons edilerek bir dakika boyunca Market reyonlarından alacağı her ürün kendisine hediye ediliyor.


Beğendik Ankara Kocatepe Mağazası’nda ek indirimler
Geleneksel Dolunay İndirimi kapsamında, 24-25 Ekim günlerinde, Beğendik Ankara Kocatepe mağazasında, Tüm Bay, Bayan, Genç Giyim ve Çocuk reyonlarında 1 alana 1 bedava kampanyasının yanı sıra güneş gözlükleri, saatler, gümüş takılar, ayakkabı, çanta ve deri saraciyede yüzde 50’ye varan indirimler yapılıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri