Bereket Döner’den Batman’a yeni şube

01 Nisan 2015 Çarşamba

Fastfood alışkanlığına sağlıklı bir alternatif sunan Bereket Döner, yeni restoranlar açmaya devam ediyor

bereket-donerden-batmana-yeni-sube

 

Yurtiçinde bulunmadığı illere yoğunlaşarak, yeni satış noktaları açan ve hızla restoran yatırımlarına devam eden Bereket Döner, 65’inci restoranını Batman’da açtı. Batman’ın en merkezi noktası olan Turgut Özal Bulvarı Diyarbakır Caddesi’nde 140 metrekarelik alanda müşterilerine lezzetleri ile birlikte konforlu bir hizmet sunmayı amaçlayan Bereket Döner, aynı bölgede başta Diyarbakır olmak üzere diğer illerde de hızla yeni restoranlar açmaya devam edecek.

Döner denildiğinde akla ilk gelen marka olduklarını söyleyen Bereket Döner Yönetim Kurulu Üyesi Nezif Emek, Bereket Döner’in olmadığı il kalmaması için çalıştıklarını ifade etti. Emek; “Türk mutfağının sembollerinden biri olan döneri sadece Türkiye’de değil tüm dünyada tanıtmayı istiyoruz. Ama ilk önce kendi memleketimizde lezzetimizi herkesle tanıştırmak adına yeni restoranlar açmak için seferber olduk. Yılsonuna kadar 50 restoran daha açacağız.” dedi.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri