Best Model Çocuk Türkiye seçmeleri CarrefourSA Bayrampaşa’da

05 Nisan 2013 Cuma

25 yıldır Best Model markasıyla organizasyonlara imza atan Erkan Özerman, bu yıl da 4-14 yaş grubunun prens ve prenseslerini yaratmak üzere yola çıktı. Haziran ayında Bulgaristan’da yapılacak Best Child Model of The World yarışmasının dünya finaline Türkiye’den gönderilecek çocukların seçmeleri Mersin, Ankara ve Bursa’dan sonra İstanbul’da gerçekleşecek. İstanbul birinci etap seçmeleri 7 Nisan Pazar günü, saat 15.00’te CarrefourSA Bayrampaşa AVM’de yapılacak

best-model-cocuk-turkiye-secmeleri-carrefoursa-bayrampasada

Her yıl 1 Haziran’da Bulgaristan’da yapılan Best Child Model of The World yarışmasının bu yıl 7’ncisi gerçekleşecek. Dünya finaline Türkiye’den gönderilecek çocuk adayların seçmeleri devam ediyor. Mersin, Samsun, Ankara ve Bursa’nın ardından İstanbul birinci etap seçmeleri, 7 Nisan Pazar günü saat 15.00’te Cefic Türkiye tarafından yönetilen CarrefourSA Bayrampaşa AVM’de gerçekleşecek.

4-8, 9-14 yaş grubu prens ve prenses adayları Best Model kurucusu Erkan Özerman, Best Model Türkiye Koordinatörü Ataberk Oral, Yerli Paris Hilton Model Ece Filiz, Bayrampaşa Belediyesi Genel Koordinatörü Yüksel Aydın, CarrefourSA Bayrampaşa AVM Müdürü Haki Ertürk’ten oluşan jüri üyelerinin karşısına çıkacak.

20 Nisan’da CarrefourSA Ümraniye AVM’de (İstanbul) devam edecek İstanbul ikinci etap seçmelerin ardından 21 Nisan’da İzmir seçmeleri yapılacak. Finale kalacak 16 kız ve 16 erkek çocuk Erkan Özerman başkanlığındaki profesyonel jüri karşısına çıkacak ve jüri her bölgenin birincisini belirleyecek.

Bölge birincileri 23 Nisan’da Carrefour İçerenköy AVM’de (İstanbul) gerçekleşecek Türkiye finaline davet edilecek. Finale kalacak her çocuğa catwalk modeli, saç modeli, sempatiklik modeli gibi ödüller verilecek.

Finalde belirlenecek birinciler 1 Haziran’da Bulgaristan’da yapılacak “Best Child Model of The World” dünya finaline katılmaya hak kazanacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri