Best Model Çocuk Türkiye seçmeleri Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezinde yapılacak

22 Mart 2013 Cuma

25 yıldır Best Model markasıyla sayısız organizasyona imza atan Erkan Özerman, bu yıl da 4-14 yaş grubunun prens ve prenseslerini yaratmak üzere yola çıktı

best-model-cocuk-turkiye-secmeleri-yesilyurt-alisveris-ve-yasam-merkezinde-yapilacak

Yarışma hakkında bilgi veren Erkan Özerman “Her yıl 1 Haziran’da Bulgaristan’da yapılan Best Child Model of The World yarışmasının bu yıl 7’ncisi gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 4-8, 9-14 yaş grubu prens ve prenseslerimizi aramak üzere yola çıktık. Dünya finaline göndereceğimiz çocuklarımızın seçmelerine başladık. Yarışma bu yıl Türkiye’de 8 alışveriş merkezinde gerçekleşecek. Türkiye’nin en çok ilgi gören organizasyonlarından Best Model Çocuk Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi  seçmelerini 23 Mart’ta Samsun’daki Yeşilyurt AVM’de yapacağız. Best Model Çocuk Türkiye’nin finali 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda İstanbul’da yapılacak” dedi.

Best Model Çocuk Türkiye Karadeniz seçmeleri için başvurular alındı. 23 Mart Cumartesi günü Yeşilyurt AVM’ de yapılacak olan seçmeler sonucunda Best Model Çocuk Türkiye’nin finali 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda İstanbul’da yapılacak.

Buralarda yapılacak seçmelerde finale kalan 16 kız ve 16 erkek çocuk Erkan Özerman başkanlığındaki profesyonel jüri karşısına çıkacak. Jüri her bölgenin birincisini belirleyecek. Bölge birincileri 23 Nisan’da İstanbul’da yapılacak Türkiye finaline davet edilecek. Finale kalan her çocuğa catwalk modeli, saç modeli, sempatiklik modeli gibi ödüller verilecek. Finalde belirlenecek birinciler 1 Haziran 2013 tarihinde Bulgaristan’da yapılacak “Best Child Model of The World”  finaline katılmaya hak kazanacaklar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri