Beyblade ustaları Antalya Migros’ta

09 Kasım 2012 Cuma

Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde 10 – 11 ile 17 – 18 Kasım günlerinde Beyblade Turnuvası yapıalcak

beyblade-ustalari-antalya-migrosta

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, çocuklar ve gençler için birbirinden eğlenceli bir aktiviteye ev sahipliği yapıyor. 10 – 11 Kasım ve 17 – 18 Kasım günlerinde elemelerin gerçekleşeceği “Beyblade Turnuvası”, Antalya Migros Alışveriş Merkezi ziyaretçilerin ve özellikle de Beyblade meraklılarının oldukça ilgisini çekecek.

Bu turnuvada Beyblade’ciler, iki gün boyunca ücretsiz olarak antrenman yapabilecekleri gibi diğer katılımcılarla da Beyblade oynayabilme şansına sahip olacaklar. Aktivite, Toyzz Shop’un katkılarıyla gerçekleşiyor.

Turnuvaya katılmak isteyen tüm ziyaretçiler turnuva detayları için www.haydifirlat.com, facebook.com/beybladeturkiye ya da facebook.com/ToyzzShop adresinden bilgi alabilir. Ayrıca finalistler farklı illerdeki alışveriş merkezlerindeki elemelerle belli olacak. Yapılan yarışmada ilk 3’e kalan finalistler elektronik Beyblade’in sahibi olurken, turnuva şampiyonu ise 250 TL değerinde oyuncaklara sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri