Beylikdüzü Migros AVM’de 19 Mayıs coşkusu

12 Mayıs 2016 Perşembe

Beylikdüzü Migros AVM, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençlere hem fiziksel hem de zihinsel aktiviteyi bir arada sunuyor

beylikduzu-migros-avmde-19-mayis-coskusu

 

Bu yıl 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Beylikdüzü Migros AVM’ de yer alacak macera parkurunun her etabında takımlar arası inanılmaz bir rekabet yaşanacak.

Öncelikle çekçek arabasıyla başlayacak yarış, puzzleları çözerek elde edilecek anahtarları ve sonunda arabaya yüklenecek içi sürprizle dolu sandıkları beraberinde getirecek. 19-20 Mayıs tarihlerinde Beylikdüzü Migros AVM açık otoparkında kurulacak etkinlik alanında yarışacak olan gençler ve yetişkinler bu bayramı spora ve eğlenceye doyarak geçirecekler.

Takım olmanın, birlikte başarmanın ve sporun önemini bu parkurda keşfedecekler. Her yarışta kazanan takıma sinema bileti hediye edilirken, 2 günün sonunda parkurları en kısa sürede tamamlayan 1 yarışmacı Kerem Tunçeri imzalı milli takım forması kazanma şansını yakalayacak. 



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri