Beylikdüzü Migros AVM'de yemek yarışması yapıldı

11 Aralık 2014 Perşembe

Hanımlar mutfaktaki marifetlerini bu kez Beylikdüzü Migros AVM’de sergiledi. Elif Korkmazel’in sunumuyla gerçekleşen yarışmanın jürisinde ünlü aşçı Ayşe Tüter, gazeteci Nurcan Sabur, manken, oyuncu ve yemek kitabı yazarı Gizem Özdilli, Milliyet Lezzet Eki yazarları Ali Yeliner ve Şef Selin Ekin ile organizatör ve koreograf Banu Noyan yer aldı

beylikduzu-migros-avmde-yemek-yarismasi-yapildi

Becerikli Türk hanımları Beylikdüzü Migros AVM’de zeytinyağlı, börek ve pasta kategorilerinde yarışarak yemeklerini beğendirmek için uğraştı.

Yarışmada 1’inciliği, yaptığı börekle tüm jüri üyeleri tarafından tam not alan Şendağ Deniz kazanırken, 2’nciliği el açması börek yapan Tülhan Kumbaracı, 3’üncülüğü ise pasta yapan Ülker Mete kazandı.

Beylikdüzü Migros AVM, kazananlara çok sayıda mutfak eşyasının yanı sıra güzellik ve bakım ürünleri de hediye etti. Gizem’in Mutfak Aşkı isimli  bir yemek kitabı çıkaran Gizem Özdilli, hanımları coşturmak için sandalye üzerine çıkıp dans etti.

Yemek yapmayı ve yemeyi çok sevdiğini belirten Gizem Özdilli, yiyerek kilo almamanın püf noktalarını da yarışmayı izlemeye gelen yüzlerce kişiye anlattı. Gizem Özdil’li “Maydanoz – kereviz ve limon suyunu kaynatarak içerseniz, yağlarınız yakılır ve kilo almazsınız. Ayrıca hanımların sürekli hareket etmesi gerekir. Oturarak kilo verilmez. Dans ve spor her zaman gerekli” dedi.

Hanımlar, ünlü aşçı Ayşe Tüter’le yemek tarifleri konusunda tartışırken, yemek yapmanın püf noktalarıyla ilgili bilgiler de aldı. Banu Noyan Event düzenliği organizasyonun sonunda Beylikdüzü Migros AVM müdürü Hande Seçilmiş jüri üyelerine ve yarışmacılara hediyeler takdim etti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri