Beylikdüzü Migros AVM’den teknoloji günleri

11 Aralık 2013 Çarşamba

Çocuklar Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nde teknoloji hakkında bilgilendiriliyor

beylikduzu-migros-avmden-teknoloji-gunleri

Teknoloji hakkında doğru ve yanlış bilinenler Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nde açıklığa kavuşuyor. Minik ziyaretçiler 8 ve 15 Aralık’ta teknoloji ile biraz daha yakınlaşıyor. Dünya üzerindeki binlerce bilim adamının, mühendisin ve tasarımcının kurgularıyla giderek zenginleşen ve hayatların vazgeçilmez parçası haline gelen teknoloji hakkında acaba neler doğru, neler yanlış sorusuna Beylikdüzü Migros’ta cevap veriliyor.

2013’ün son günlerinin yaşanacağı tarihlerde, enteresan bilgiler ve teknolojik tasarımlar çocuklarla buluşuyor. Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü katılımcıları, eğitmenleri ve akranlarıyla sosyal bir ortamı paylaşırken, tarihin bilgi ve birikimini kitaplardan üçüncü boyuta taşımak üzere bir araya gelecek. Bu çok teknolojik günlerde, bilim insanlarının, mühendislerin ve teknoloji tasarımcılarının harikalar üreten çalışmalarının gündelik yaşamlarımızı nasıl kolaylaştırdığı uygulamalı atölyelerle görülecek ve bütün çocuklar biraz daha büyümüş olacak.

Etkinlikler, ilgili günlerde, Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü’nün tüm etkinlikleri gibi 14.00-18.00 saatleri arasında ve tamamen ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

Etkinlik takvimi şöyle;
15 Aralık Pazar
03-06 Yaş
14.00 – 18.00 Kolaj Atölyesi / Bu Teknik Bir Mesele!
14.00 – 18.00 Dönüşüm Atölyesi / Zararsız Formlar
07-14 Yaş
14.00 – 15.00 Küçük Mucitler Atölyesi 2 / Pusula ile Yön Bulmaca
15.00 – 16.00 Tasarım Atölyesi / Telsiz Haberleşme ve Gökdelenler
16.00 - 17.00 Dönüşüm Atölyesi / Atık CD’ler ile Hovercraft
17.00 – 18.00 Minik Şefler Atölyesi / Yenilebilir TeknolojilerGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri