Beylikdüzü Migros, Yaza Merhaba Partisi düzenliyor

28 Mayıs 2013 Salı

Ziyaretçiler 1 Haziran’da AVM açık otoparkında düzenlenecek Yaza Merhaba Partisi’nde tüm gün boyunca karaoke, bungee jumping, gyroscope, yarışmalar ve konserlerle eğlence dolu anlar yaşayacak

beylikduzu-migros-yaza-merhaba-partisi-duzenliyor

İstanbul Üniversitesi Bahar Şenliği’nde gerçekleşen Beylikdüzü Migros AVM Genç Kart Karaoke Yarışması’nın finalistleri birbirinden güzel ödülleri elde edebilmek için Yaza Merhaba Partisi büyük finalinde kapışacak. Sesiyle hem jüriyi hem de halkı etkileyebilecek olan Genç finalistler çift kişilik Voyage Bodrum tatili, 750 TL ve 500 TL kazanma şansı yakalayacak.

Beylikdüzü Migros AVM, Genç Kart karaoke finalinin yanı sıra, yine aynı gün her yaştaki ziyaretçilerin de katılabileceği bir karaoke yarışması daha düzenlenecek. 1 Haziran Yaza Merhaba karaoke yarışmasına kendini genç hisseden tüm ziyaretçiler katılabilir ve 500 TL kazanma şansı yakalayabilir.

Beylikdüzü Migros AVM’de Bungee Jumping heyecanı
Beylikdüzü Migros AVM, Yaza Merhaba Partisi’nde gyroscope ve bungee jumping heyecanını ziyaretçileri ile buluşturacak. Yaz ayının kıpır kıpır enerjisi ile adrenalinin doruğa ulaşacağı etkinlikte, bu ekstrem oyuncakları tüm Beylikdüzü Migros AVM kartlılar ücretsiz olarak kullanabilecek.

DJ Vanessa Moreno Yaza Merhaba Partisi’nde sevenleriyle buluşuyor. ‘Retrobüs’ grubu, Beylikdüzü Migros AVM ziyaretçilerini geçmişte müzik yolculuğuna çıkaracak. Repertuarında 60’lı yıllardan 90’lara kadar dünyanın en hit parçalarının yer aldığı 90-60-90 grubu ise unutulmaz şarkıları özel bir seçkiyle müzik severlerle buluşturacak.

Birbirinden farklı konser ve yarışmaların olacağı Yaza Merhaba Partisi 1 Haziran’da tüm gün boyunca Beylikdüzü Migros AVM’de ziyaretçileri bekliyor olacak. Ücretsiz olan festivale herkes davetli...Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri