Beylikdüzü’nde Gülben Ergen fırtınası

09 Kasım 2015 Pazartesi

Şarkıları, televizyon programları, başkanı olduğu sosyal sorumluluk derneği ile sanat dünyasında farklı bir yere sahip olan Gülben Ergen, 5 yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümü “Kalbimi Koydum”u sevenleriyle İstanbul’da ilk kez Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nde buluşturdu

beylikduzunde-gulben-ergen-firtinasi

Banu Noyan organizasyonuyla önceki gün düzenlenen imza günü ve söyleşide sevenleriyle bir araya gelen Gülben Ergen, albümünü Beylikdüzü Migros AVM ziyaretçileri için imzaladı. Binlerce kişi Ergen’i görebilmek için saatler öncesinden AVM kapısında sıraya girdi.


1 saat sürmesi planlanan imza günü Gülben Ergen hayranlarını bırakıp gidemeyince 2.5 saat sürdü. Sanatçı, bekleyen hayranları için imzayı bırakıp toplu selfie çektirdi ardından da “Sakinleşmeniz için size şarkı söyleyeceğim.” diyerek Kalbimi Koydum’u canlı seslendirdi.

 

Ergen, Banu Noyan organizasyonuyla Türkiye’yi dolaşacağını ve özellikle Anadolu’ya gidecek olmaktan çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Ergen, gençler için başarılarının sırlarını “Benim başarımın sırrı düzgün hayat, çok çalışmak, kendimle yarışmak, çok detaycı ve titiz olmak. Ben her şeyden önce kendimle yarışıyorum.” sözleriyle açıkladı.

 

Son dönemde çıkan albümler arasında zirveye oturan Ergen, “Benim yarışım kendimle” diyerek kimseyi rakip görmediğini ifade etti. Ergen’i görmek için AVM’ye gelen 70 yaşındaki Müzeyyen Teyze ile 5 yaşındaki minik kız çocuğu saatlerce sıra bekledi ve sonunda Ergen’le fotoğraf çektirmeyi başardı. Beylikdüzü Migros AVM müdürü Aylin Koç ile Gülben Ergen’in fanları, özel mesajlardan oluşan bir pano hazırlattı ve sanatçıya hediye etti. Ergen, imza gününden çıkıp Antalya’ya konsere gitti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri