Beymen Suadiye, Cadde'de yeni bir dönem başlatıyor!

07 Eylül 2017 Perşembe

Yarım asırdır Türkiye moda sektörünün yanı sıra dünya lüks perakende sektörünün de öncüleri arasında yer alan Beymen, Bağdat Caddesi’nin yeni çehresine değer katacak Beymen Suadiye 481 ile Cadde’nin yeniden doğuşuna imza atıyor. Beymen Suadiye 481’in bugün (7 Eylül 2017) gerçekleşen açılışında Boyner Grup Perakende Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı-COO ve Beymen CEO'su Elif Çapçı, Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili ve Beymen Satınalma ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Polat Uyal mağazanın gelişim süreci ve hedefleri hakkında bilgi verdi

beymen-suadiye-caddede-yeni-bir-donem-baslatiyor

2015 senesinden bu yana çalışmaları devam eden Beymen Suadiye 481’in açılışı bugün gerçekleştirildi.  Dünyaca ünlü İngiliz perakende mimarı HMKM tarafından projelendirilerek toplam 25 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçirildi. Beymen Suadiye, 5 bin metrekareye yayılan alanı, 700’ü aşkın dünya markası ve 20 farklı ürün kategorisi ile Beymen’in en büyük Cadde mağazası olma özelliğini taşıyor. Beymen bu yatırımla Türkiye genelinde toplam 90 mağaza ve yaklaşık 78 bin metrekare ve bin 700 personele ulaştı.

 

Beymen Suadiye 481’in markanın son dönemde gerçekleştirdiği en önemli  yatırım olduğunun altını çizen Boyner Grup Perakende Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı-COO ve Beymen CEO'su Elif Çapçı:  “Çok uzun zamandır gönlümüzde Bağdat Caddesi'nde büyük, müstakil bir binada flagship bir BEYMEN mağazası yatıyordu. Aradığımız lokasyonu bulunca, 2015 yılında Akiş GYO’nun inşaata başlamasıyla projeyi hayata geçirdik. Beymen Suadiye ile kusursuz bir Beymen deneyimi sunuyoruz; metrekare büyüklüğünden dolayı tüm ürün kategorilerimize yer verme imkanımız oldu.  Kadın, erkek, kozmetik, kids ve home departmanlarımız mağazamızın farklı katlarında özel dekorları ile müşterilerimizi ağırlıyor olacak. BEYMEN Suadiye 481 ile Anadolu yakasında bir rönesansa da tanıklık edeceğiz. Bağdat Caddesi’nde Erenköy’den Suadiye’ye bir geçiş söz konusu ve biz de bu yeni yapılanmanın önemli mihenk taşlarından biriyiz. Vaktiyle Beymen, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde nasıl bir enerji yarattıysa, şimdi aynı şekilde Bağdat Caddesi'nde de bu enerjiyi yaratacağız.” dedi.  

 

Elif Çapçı mağazanın ilk yıl hedefini ise şu sözlerle açıkladı: “Bağdat Caddesi’ndeki Erenköy mağazamıza göre çok daha geniş m²’ye, yeni kategorilere ve zenginleşmiş marka miksine sahip olan Beymen Suadiye mağazamızda ilk yıl ciro hedefimiz 100 Milyon TL”. Ayrıca, Çapçı bu yılki 50 milyon TL’lik toplam yatırımlarının 25 milyon TL’sini Suadiye mağazasına kanalize ettiklerini belirterek, geri kalan yatırımlarla yeni mağazalar ve online kanala ağırlık vereceklerinin de altını çizdi.

 

Ayrıca Beymen Suadiye mağazası açılışıyla birlikte Boyner Grup Sosyal Sorumluluk projelerinden “Askıda İyilik”e de destek verecek. Askıda İyilik ile Beymen müşterileri alışverişlerine ek olarak Beymen desteğiyle ve özel bir fiyatla hazırlanan iyilik paketlerini satın alabilecekler. Bu iyilik paketleriyle farklı sivil toplum kuruluşlarının üniversite öğrencisi bursiyerlerine giysiler hediye ederek destek olabilecekler. 

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri