B&G Store Prime Mall Gaziantep’te

16 Mart 2015 Pazartesi

Türkiye’nin sevilen çocuk giyim markası B&G Store, hız kesmeden genişlemeye devam ediyor. Son olarak yeni mağazasını Prime Mall Gaziantep’te açtı

bg-store-prime-mall-gaziantepte

Türkiye’nin çocuk giyim markası B&G Store, özel tasarım koleksiyonlarının yanı sıra, dünya çocuk modasının Patrizia Pepe, Bikkembergs, Guess Kids, Cesare Paciotti gibi önde gelen markalarını da kendi çatısı altında topluyor.

Çocuklara şıklık ve kaliteyi bir arada sunan, çocuk giyim konusunda markalaşmış, Türkiye genelinde ve yurt dışında, başta büyük alışveriş merkezleri olmak üzere 69 mağazası olan B&G Store’un yeni adresi Prime Mall Gaziantep oldu.

Sign of the City Award Yılın En İyi AVM Ödülü sahibi Prime Mall Gaziantep’e özel mağaza dekorasyonu hazırlayan B&G Store, geçtiğimiz günlerde Prime Mall’da yeni mağazasını hizmete açtı. Prime Mall mağazası, B&G Store’un dünyaca ünlü ithal markalarını da Gaziantep’te satacağı tek mağaza olma özelliği taşıyor.

B&G Store, 8 Nisan günü Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde bir mağaza daha açarak Gaziantep’te üç şubeye çıkacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri