BHU’nun Aydın mağazası yeni yüzü ve sürprizleriyle hizmette

08 Ocak 2016 Cuma

Sunduğu birbirinden lezzetli tatlarla 7’den 70’e tatlı severlerin gönlünde taht kuran Bolulu Hasan Usta, (BHU) Aydın’da yenilenen mağazasında tatlı severlere keyifli zaman sunuyor

bhunun-aydin-magazasi-yeni-yuzu-ve-surprizleriyle-hizmette

Her geçen gün zincirine yeni bir mağaza ekleyerek gitgide büyüyen sütlü tatlı devi Bolulu Hasan Usta, yeni konseptiyle yenilenen mağazalarında yeni lezzetlerini tatlı severlerin beğenisine sunuyor. Güne zinde başlamanıza yardımcı olacak kahvaltı, tadıyla damaklarda lezzet şöleni yaratan cheesecake, nesspresso’yla kahve keyfi, Osmanlı mutfağı denildiğinde akla ilk gelen lokum gibi yeni tatlar Bolulu Hasan Usta’nın yeni mağazalarında tatlı seferlerle buluşan yeni tatlardan. 300 metrekare alanda hizmet veren Bolulu Hasan Usta, kapalı – açık çocuk oyun alanları, bahçe ve açık alan alternatifleriyle ailece zaman geçirebilmek için ziyaretçilerini bekliyor.


Doğal malzeme ve sunduğu lezzet ayrıcalığı ile tatlı yeme alışkanlığını şölene çeviren Bolulu Hasan Usta yenilen Aydın’daki mağazasında ailenizle birlikte güzel bir vakit geçirmenizi sağlıyor. Siz tatlıya doyarken, çocuklarınız da açık ve kapalı oyun alanlarıyla oynamaya doyacak.


2010 yılından bu yana Aydın’da hizmet veren Bolulu Hasan Usta, yeni bir yıla yeni bir konsepte ‘‘Merhaba’’ diyor. Ailelerin zaman geçireceği 100 metrekare açık alan, çocuklar için bahçede oynayabilecekleri 80 metrekare alan, tercihe göre kullanabilecekleri 15 metrekare kapalı oyun alanı ve emzirme odasıyla ailece vakit geçirilebilecek bir mekan.


23 ilde toplam 124 şube ile sütlü tatlı devi olan Bolulu Hasan Usta, bu evlerde lezzet şöleni yaşatacak.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri