Biçen Market yarına şimdiden hazır

14 Ocak 2015 Çarşamba

Biçen Market, geçtiğimiz günlerde ‘Yarın için şimdi harekete geç’ temasıyla zirve toplantısı yaptı

bicen-market-yarina-simdiden-hazir

NG Güral Sapanca Wellness Otel’de gerçekleştirilen toplantıya, Biçen kurucuları, Bölge Müdürleri, Mağaza Müdürleri ve Genel Merkez Ekibi olmak üzere toplam 75 kişi katıldı. İletişim Danışmanı Yasemin Sungur liderliğinde gerçekleştirilen zirvede 23 yıllık şirketin, sonraki 23 yıllık vizyonu ve bakış acısı üzerinde duruldu.

Toplantıda takım olmanın ve takım kalmanın  önemi, takımın büyüsü, birlik beraberliğin gücü, bereketi, mutluluğu anlatıldı ve  yaşandı. Şirket kuruluşundan bu güne kadar geçen yıllar ekranlara yansırken katılımcılar duygusal anlar yaşadı. Şirket Kurucularından İhsan Biçen, Biçen’in gelecek dönem için ilkelerini açıklarken Sinan Biçen, tazelik, hijyen, davranış ve insan ilişkileri üzerinde durdu.

2015 hedeflerinin açıklamasının ardından Biçen Ekibinin Yönetim Kurulu için hazırladıkları sürpriz video seyredildi. İki gün süren toplantının ilk günü saat 18.00’a kadar sürdü. Akşam yemeği ardından müzik eşliğinde oyunlar oynandı halaylar çekildi. Ekip eğlenceli bir akşam geçirdi.

2’nci gün sabah kahvaltısının ardından Biçen ekibi hep birlikte sabah yürüyüşüne çıktı. Temiz havada marşlar eşliğinde yapılan yürüyüşün ardından toplantıya geçildi. Toplantı Swot analizi ile başladı. Biçen ekibi şirketin güçlü ve zayıf yönleri kendi açılarından değerlendirdikten sonra birde İhsan Biçen ve Sinan Biçen maskeleri takarak kurucuların gözünden şirketi değerlendirdi. Konular çeşitli oyunlar eşliğinde tüm katılımcıların aktif katılımıyla daha akılda kalıcı bir şekilde işlendi. 2015’e muhteşem bir başlangıç yapan Biçen Ekibi hep bir ağızdan ‘Yarın İçin Şimdi Harekete Geçmeye Hazırız’ sözü vererek  otelden ayrıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri