Biçen Marketleri’nden anlamlı kampanya

06 Mart 2015 Cuma

Biçen Marketleri topluma anlamlı bir hatırlatma yapmak üzere bir sosyal sorumluluk projesi başlattı

bicen-marketlerinden-anlamli-kampanya

7 Mart’ta hayata geçirilecek bu projede 1 milyon poşet üzerine “Güçlü Kadın, Güçlü Toplum” sloganı yazılarak, kadının toplumdaki yerinin önemine vurgu yapıldı. Poşetlerin bir yüzünde bu anlamlı slogan yer alırken diğer bir yüzünde de Hürriyet’in 10 yıldır sürdürdüğü Aile İçi Şiddete Son Kampanyası’na destek verildi. Poşetlerin üzerinde Hürriyet’in 7 yıl sürdürdüğü ve geçtiğimiz günlerde Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu’na devrettiği Aile içi Şiddet Acil Yardım Hattı numaralarını yayınladı.

Biçen, poşetler üzerinde “Şiddet görüyorsanız ya da şiddete uğrayan birini tanıyorsanız lütfen bu numaraları arayın” mesajı verdi. Hürriyet’in Aile İçi şiddete son bilgilendirme kitapçıkları da kasalarda müşterilere dağıtılıyor. Ayrıca mart ayı boyunca mağaza içindeki afişlerle, radyo anonslarıyla ve 8 Mart’ta tüm Biçen çalışanlarının yakalarına takacakları rozetlerle, ziyaretçilerine “Güçlü Kadın, Güçlü toplum” mesajı verecek ve bu konuda toplumu bilgilendirme görevini gerçekleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri