Biçen’in yeni mağazasına Jos De Vries dokunuşu

04 Ocak 2016 Pazartesi

Biçen yeni konsept mağazasını Esenyurt'ta müşterisiyle buluşturdu

bicenin-yeni-magazasina-jos-de-vries-dokunusu

Biçen; 26'ncı şubesini geçtiğimiz günlerde Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 2070 sokak No: 40 Esenyurt adresinde müşterileriyle buluşturdu. 700 metrekare satış alanında 25 personel ve 5 kasa ile hizmete başlayan yeni mağaza Biçen’in yeni konseptinin uygulandığı, aynı zamanda yeni logosunu taşıyan ilk mağaza olması sebebiyle ayrı bir önem taşıyor.


Diğer mağazalar da dönüşüme girecek
Açılışta konuşma yapan Biçen İcra Kurulu Başkanı Sinan Biçen, şöyle konuştu: “2015 yılı itibarı ile hem 24 yıllık Biçen markası hem de Biçen’in yeni unlu mamuller markası olan Tadolya’yı  Avrupa standartlarında bir konsepte ulaştırmak için, çok özel bir proje başlattık. ‘İşten kazandığını işe yatır’ felsefemize uygun olarak, mağazacılık ve kurumsal vizyonumuzu tazelemek için çalışmalar başlattık. Logomuzu ve kurumsal kimliğimizi yeniden oluşturduk. Hollanda merkezli, perakende konsepti uzmanı Jos De Vries firmasıyla yeni konsept mağazalarımızı oluşturmak için el sıkıştık. Yaklaşık 1 yıl süren çalışmalar sonucunda ilk konsept mağazamızı bu gün müşterimizle buluşturuyoruz. Bir yandan yeni konseptimiz ile mağazalar açmaya devam ederken bir yandan da diğer mağazalarımızı yeni konseptimize dönüştüreceğiz. Bu proje ile her iki markanın kurumsal yeniliği, teknolojik alt yapının geliştirilmesi gibi müşteri memnuniyeti çıtasını daha yukarı çekecek çalışmalara hız kazandırıldık. Hedefimiz, görsellik, koku, renk vb. gibi özellikleri geliştirmek sureti ile bütün duyulara hitap eden yeni bir konsept oluşturmak ve tüm bu çalışmaları 2016 yılı sonunda tamamlamış olmak. Tazelik, Biçen olarak önem verdiğimiz konudur ve önceliğimizdir. Yapılan bu çalışmalar çerçevesinde tazelik konusunda yeni bir farkındalık oluşturulacak. Yeni konseptle birlikte müşterilerimize daha rahat, ferah ve konforlu bir alışveriş ortamı sunacağız.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri