Bilfinger, Perakende.org Ailesi’ne katıldı

18 Mart 2014 Salı

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Varlık ve mülk yönetiminde uzmanlaşmış kadrosuyla A’dan Z’ye tüm hizmetleri sunan global çözüm ortağı Bilfinger Real Estate, Perakende.org’un yeni kurumsal üyesi oldu

bilfinger-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.org’un yeni üyesi, Bilfinger Real Estate Türkiye oldu. Dünya çapındaki deneyimini Türkiye’deki uzman kadroları ile yürüten Bilfinger Real Estate, sektöre sesini Perakende.org’dan duyuracak.

Bilfinger Real Estate, portföyünde bulunan 21 milyon metrekarelik alan ve değeri 35 milyar euro üzerinde olan mülkler ile gayrimenkul çözümleri konusunda Avrupa’daki lider firmalar arasında yer alıyor.

2012 yıllık cirosu 10 milyar euro ve Frankfurt DAX borsasında açık olan Bilfinger Holding grubuna bağlı olan Bilfinger Real Estate, gayrimenkul ile ilgili tüm konularla ilgilenen bir One-Stop-Shop olarak kendini tanımlıyor. Dünya çapında kurumsal, bireysel yatırımcılara ve geniş gayrimenkul portföyüne hizmet veriyor. 45 yıldır lokal gayrimenkul pazarlarındaki tecrübeleri hizmet verdiği kuruluşlarda güven vererek müşterilerine avantaj sağlıyor.

Bilfinger Real Estate perakende bölümü, perakende mülklerinin ve alışveriş merkezlerinin kiralama ve yönetimini sağlıyor. Bilfinger RE portföyünde Avrupa çapında 60’dan fazla alışveriş merkezini bulunduruyor. Türkiye’de kiralama ve yönetim pörtföyünde ise Buyaka İstanbul, Airport Outlet Center İstanbul, Metropol İstanbul, Park Varyap İstanbul, Ceylan Karavil Park Diyarbakır, BYZ Garage AVM Kayseri, Mng Erzurum AVM, Kiler Zonguldak AVM bulunuyor.

Bilfinger Real Estate varlık ve mülk yönetiminden tesis yönetimine kadar tüm kullanım türleri için entegre gayrimenkul çözümlerini tek elden sunuyor. Birinci sınıf hizmet ve ödüllü danışmanlık yetkinlikleri ile gayrimenkul sektörü için kalıcı değerler yaratıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri