Bilim dünyasının şaşırtan sırları Neomarin’de

10 Nisan 2013 Çarşamba

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi 11 – 21 Nisan günleri arasında doğa kurallarını tüm duyularınız ile hissedebileceğiniz ve hatta test edebileceğiniz “Akıl Oyunları” isimli özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor

bilim-dunyasinin-sasirtan-sirlari-neomarinde

Eğlenceli ve öğretici sergi alanlarında, sizi hayret içerisinde bırakacak, merakınızı artıracak, kafanızda sorular uyandıracak ama yanıtlarını da aynı yerde bulabileceğiniz sıra dışı mekânlar sizleri bekliyor.

“Akıl Oyunları” sergisi Flensburg, Lüdenscheid ve Almanya’nın bazı diğer şehirlerinde bulunan aynı isimli müzelerde yer alan deneylerin bir bölümünü içeriyor. 7’den 70’e  herkesin ilgisini çekecek, merakını uyandıracak ve denemekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Sergi alanlarında, birçok fizik kuralının çeşitli basit deney alanlarında ‘keşfetmek, deneyimlemek ve anlamak’ prensipleri doğrultusunda uzman rehber eşliğinde anlatılacak. Birbirinden eğlenceli ve öğretici olan sergideki deney alanları; minik ziyaretçilerimizi meraklandıracak, hayretler içerisinde bırakacak ve akıllarında yeni sorular oluşturarak öğrenmelerini sağlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri