Bilkent Center’da ünlü geçidi

27 Mayıs 2015 Çarşamba

Bilkent Station içinde yer alan başkentin yeni heyecanı BİS, 30 Mayıs Cumartesi günü “Alternatif Rock”ın efsane ismi Gripin’i sahnesinde ağırlıyor

bilkent-centerda-unlu-gecidi

Açıldığı günden beri başarılı mutfağıyla Ankaralıların gönüllerini fetheden, birbirinden özel konserleriyle de müzik ziyafetleri sunan BİS, bu hafta da misafirlerine unutulmaz akşamlar yaşatacak.

BİS’in programı şöyle:

Bugün (27 Mayıs) – Sahne Senin – Murat Çekem
Her Çarşamba BİS Dine &Live'ın sahnesi sizin oluyor. Enstrümanınızı kapın, Murat Çekem ile Jam Session'a katılın ve hep beraber eğlenceli vakitler geçirmeye hazır olun.

Yarın (28 Mayıs) – Özge Fışkın
Sertab Erener ve Levent Yüksel gibi sanatçıların uzun yıllar vokalistliğini yapan, Türk Rock müziğinin güçlü sesi Özge Fışkın, BİS sahnesinde Ankaralılara keyifli anlar yaşatacak.

29 Mayıs Cuma – PLAY
Caz müzisyenleri tarafından oluşturulan, R&B, Soul, Nu-jazz tarzında parçalarıyla geniş repertuvara sahip olan Play grubu, ilk defa Ankara BİS sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

30 Mayıs Cumartesi – Gripin
Progressive Rock, Indie Rock, Grunge, Indie Pop, Brit Popgibi birçok farklı müzik türünü repertuarında barındıran alternatif müziğin en iyi grubu Gripin, ilk kez BİS sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

31 Mayıs Pazar –Janusz Szprot Jazz Trio & Meltem Ege
Ankaralıların yakından tanıdığı Jazz müziğin başarılı sanatçısı Meltem Ege, Janusz Szprot Jazz ile birlikte 31 Mayıs Pazar akşamı misafirlere muhteşem bir geceye yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri