Bilkent Station’da kahve şöleni

20 Mayıs 2016 Cuma

Bilkent Station yine çok özel bir etkinlikle Ankara’ya renk katacak

bilkent-stationda-kahve-soleni

Başkentin özlediği kahve şöleni 27-28-29 Mayıs günlerinde “Coffee Weekend Ankara” adıyla Bilkent Station’da gerçekleştirilecek. Tüm kahve tutkunları, meraklıları ve dostları tam üç gün boyunca dünyaca ünlü baristaların sunumları, özel ikramlar ve sürpriz gösterilerle unutulmaz bir yolculuğa çıkacak.


Bilkent Station, Coffee Weekend Ankara’da yaşanacak kahve yolculuğunda en özel duraklara ev sahipliği yapacak. Bu yolculuğun özel rehberleri profesyonel baristalar, Ankaralılar’a farklı ülkelerin kahvelerini, farklı demleme yöntemleriyle tattırmak için demleme barında hazır olacak. Aeropress, Hario, Chemex gibi demleme teknikleriyle kahveler hazırlanırken, düzenlenecek akustik konserler de Bilkent Station’da kahve meraklılarına eşlik edecek. Organizasyon süresince düzenlenecek seminerlerde, Station müşterileri kahve demleme tekniklerini, nitelikli kahvenin özelliklerini, evde kahve yapım sırlarını ve merak ettikleri her şeyi kahve uzmanlarından öğrenme fırsatı yakalayacak.


Coffee Weekend Ankara kahveye yakışan lezzetleri de Ankaralılar’ın beğenisine sunacak. Farklı tatlar Bilkent Station’daki kahve duraklarının en özel alternatifi olacak. Kahve kültüründen ilham alan birçok tasarım ürün de Coffee Weekend Ankara stantlarında kahve dostlarının beğenisine sunulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri