Bilkent Station’da Mayıs ayı dolu dolu geçecek

04 Mayıs 2016 Çarşamba

Yaptığı etkinliklerle Başkentlileri bir araya getiren Bilken Center, Mayıs ayında da çeşitli etkinliklerle ziyaretçileriyle buluşacak

bilkent-stationda-mayis-ayi-dolu-dolu-gececek

Bilkent Station, Hıdırellez’in bolluk ve neşesini anneler günü ile birleştiriyor. Bilkent Station’da buluşanlar Hıdırellez ağacına gönüllerinden geçen dilekleri yazıp, bırakacak ve o dilekler kabul olacak. Anneler Günü’nde de “en güzel çiçek benim annem” diyen çocuklar Bilkent Station’da buluşacak. Hıdırellez; Türk dünyasında kutlanan en büyük bayramlardan biri. 6 Mayıs’tan başlayıp 4 Kasım’a kadar olan süre “Hızır günleri” adıyla yaz mevsimini oluşturuyor ve 5 Mayıs gecesi kış mevsiminin bitip yazın başladığı anlamına geliyor. İnsanlar da; bolluk, bereket, neşe ve sağlık üzerine kurulu dilekleri bu geceden itibaren yeryüzüne ifade ediyor.


Dileklerin bağlandığı meşhur Hıdırellez ağaçlarından biri Bilkent Station’a da kuruldu. Bu kez ağaca dilekler kâğıt ve kalemle yazılabilecek. 9 Mayıs’a kadar Bilkent Station’daki Hıdırellez ağacına dileklerini yazanlar konser biletinden yemek menülerine kadar uzanan geniş yelpazadeki hediyelerden birini kazanma şansı yakalayacak.


Bilkent Station’daki Hıdırellez coşkusu Anneler Günü etkinliklerine de yansıyor. Bilkent Station’ın sosyal medya adreslerindeki “Annem ve ben” yarışmasına katılanlar da sürpriz hediyelerden kazanabilecek. 8 Mayıs günü de Bilkent Station’da  “en güzel çiçek benim annem” adlı çiçek aranjmanı atölyesi düzenlenecek. Atölyede çocuklar  annelerine vermek üzere çiçek aranjmanını  öğrenecek ve  yaptıkları taze çiçek aranjmanlarını annelerine  hediye edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri