Bilkent Station’dan kahve kokuları yükseliyor

29 Eylül 2017 Cuma

Bu sene ikincisi düzenlenen “Coffee Festival Ankara”, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Bilkent Station’da kahve severleri bekleyecek

bilkent-stationdan-kahve-kokulari-yukseliyor

Bilkent Station, bu yıl üç günlük kahve maratonunda kahve tutkunlarına kahve kokulu, eğlence dolu Coffee Festival Ankara ile iyi kahveyi deneyimleme imkânı sağlayan ve nitelikli kahve kültürünün yaşandığı bir hafta sonu etkinliği olarak kahve tutkunlarına dünyanın farklı ülkelerinden lezzetleri bir arada sunuyor. Festival özel ikramlar, konserler ve sürpriz gösteriler ile yine kahve severler ile buluşuyor.

 

‘Coffee Festival Ankara’ ile yine Bilkent Station konukları kahve demleme tekniklerini, nitelikli kahvenin özelliklerini, evde kahve yapım sırlarını ve merak ettikleri her şeyi kahve uzmanlarından öğrenme fırsatı da yakalıyor.

 

Etkinlikte önde gelen nitelikli kahve dükkânları, artisan yiyecek üreticileri, kahve makinesi üreticileri ve mixology lezzetler yer alıyor.Usta baristalar yeni nesil kahve markalarıözel demleme teknikleri ve sunumlarıyla Bilkent Station konuklarına kahve dolu saatler yaşatıyor.

 

Festival biletleri dsmticket.com’da satışa sunulurken, kahve tutkunları biletlerini kapıdan da alabilecek. Festival üç gün boyunca 12.00 de başlayıp 21.00’de sona erecek.

 

Festival kapsamında, Arçelik, Arzum, Fakir, Starbucks, Tchibo, Hyundai, Pınar Süt, Kurukahveci Mehmet Efendi, Lindt gibi markaların yanı sıra coffee shopların da katılacağı 70’e yakın firma yer alıyor.

 

Canlı müzik performanslarının da üç gün boyunca sergileneceği festivalde, müzikseverlerin yakından tanıdığı sahne alacak isimlerden bazıları şöyle, Çağan Tunalı, Jabbar, Sonat Süngü, Allen Hulsey, Çağıl Kaya Trio, Eren Eren, Sufle, The Away Days, In Hoodies.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri