BİM markalarıyla da zirvede

18 Nisan 2016 Pazartesi

BİM’in private label markası Dost, “Buzdolabında ne var?” araştırması sonuçlarına süt ve yoğurt kategorisinde zirveye çıktı

bim-markalariyla-da-zirvede

Roamler Türkiye tarafından gerçekleştirilen ve bin 14 kullanıcının buzdolabının içini fotoğraflayarak katıldığı “Buzdolabında Ne Var?” araştırması çarpıcı sonuçları gözler önüne serdi. Sürpriz sonuçlarıyla şaşırtan araştırmanın sonuçlarına göre BİM’in private label markası “Dost” hem süt hem de yoğurt kategorisinde dev markaları geride bırakarak zirveye yerleşti. Araştırma tüketicinin buzdolabına girmeyi başaran markaları gözler önüne seriyor.

Tüketicinin “Dost”u olmuş
Roamler Türkiye’nin gerçekleştirdiği “Buzdolabında Ne Var?” araştırmasına göre “Dost Süt” yüzde 19,5 ile dolaplarda en fazla yer alan süt markası konumunda. Süt kategorisinde Dost Süt’ü takip eden markalar ise Pınar (yüzde 15,6) ve SEK (yüzde 12,5).

Süt tercihi konusunda ilk sırada olan Dost’u zirvede gördüğümüz bir diğer kategori ise yoğurt. Yüzde 18,1 oranında dolaplarda yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri