Bimeks tabela değişiminde hız kesmiyor

20 Mart 2014 Perşembe

Bimeks’in Darty mağazaları tabela dönüşümlerinde bugünkü durağı Kale Outlet Center oldu

bimeks-tabela-degisiminde-hiz-kesmiyor

Geçtiğimiz yıl Fransız şirketi Darty’nin 28 mağazasını devralan Bimeks, Mart ayı içerisinde mağazaların  sayım ve devir işlemlerine başladı. İstanbul’da geçtiğimiz günlerde Şişli ile tabela değişimlerine start veren şirket bugün Kale Outlet Center mağazasının kapılarını Bimeks tabelası ile açtı. Açılışa Bimeks Genel Müdürü Arif bayraktar katıldı.

Ayrıca Bimeks, açılışlarına özel büyük indirim geleneğini tabela değişimlerinde de sürdürüyor. 110’uncu mağazasının açılış kutlaması ile birlikte Kale Center Bimeks, büyük indirimleri teknoloji severlerin beğenisine sundu. Bimeks yeni yerinde açılış indirimleri ve son teknolojideki ürünlerle büyük ilgi gördü.

Darty mağazaları Mart Ayı sonuna kadar  sayım ve devir işlemlerinin  tamamlanmasından sonra Bimeks mağazaları olarak faaliyetlerine devam edecek. Darty mağazalarının eklenmesi ile mağaza sayısını 135'e, satış alanını 120 bin metrekareye çıkaracak olan Bimeks, 2014 yılında yeni açılacak mağazalarıyla yıl sonunda 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri