Bimeks’te yapılan teknoloji alışverişleri hem taksitli hem de sigortalı

12 Şubat 2016 Cuma

Unico Sigorta, Bimeks ile yaptığı iş birliği çerçevesinde Bimeks’in teknoloji alışverişlerinden doğan taksitli alacaklarını sigortalıyor. İş birliği kapsamında teknoloji ihtiyacı olan ziyaretçiler Bimeks’ten 24 aya kadar vadeli alışveriş yapabilecek

bimekste-yapilan-teknoloji-alisverisleri-hem-taksitli-hem-de-sigortali

Sigorta sektörünün tecrübeli ve dinamik markası Unico Sigorta, bir yeniliğe imza atıyor. Teknoloji perakende şirketi Bimeks ile iş birliği gerçekleştiren Unico Sigorta, “Alacak Sigortası” kapsamında çözüm ortakları olan Paytrust altyapısını kullanarak taksitli teknoloji alışverişlerini sigortalıyor.


“Perakende sektörünün büyük problemlerinden birine çözüm getirdik”
Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, iş birliğine ilişkin yaptığı açıklamada, “Bimeks ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde, Bimeks’in tüketicilere vade imkânı vermesine olanak sağladık. Böylece hem tüketicilerin teknolojiye ulaşımını kolaylaştırıyor hem de perakende sektörünün yaşadığı büyük bir soruna çözüm getirmiş oluyoruz. Müşterilerinin iş hacmine katkıda bulunan ve yaşadığı sorunlara çözüm getiren bir marka olarak sektördeki mevcut tecrübemizi inovatif vizyonumuzla birleştirerek perakende sektöründe güçlü markalarla iş birliklerine devam edeceğiz.” dedi.


“Kredi kartı dışında bir vadeli ödeme imkânı sunuyoruz”
Bimeks Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Akgiray da açıklamasında, “Bimeks yeni ve entegre iş modelleriyle, gelişmiş yazılım kapasitesiyle, müşterilerine yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Sektörümüzdeki ilk ve tek taksitli satış sistemi olan “bi imza” ile müşterilerimize, kredi kartı dışında bir vadeli ödeme imkânı getirdik. Unico ile yaptığımız işbirliği ile de taksitli satışlardan doğan alacaklarımızı sigortalayarak muhtemel tahsilat risklerimizi güvence altına aldık.” dedi.


24 aya varan vade imkânı sunuluyor
Inovatif çözümlere imza atan Unico Sigorta veBimeks, çözüm ortakları olan Paytrust altyapısını kullanarak bu iş birliği ile Bimeks’in 58 ile yayılan 140 mağazasından ürün satın alan tüketicilerin 24 aya varan vadelerde taksit imkânını elde etmesine olanak sağlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri