Bimeks’ten devrim gibi ödeme imkanı

13 Şubat 2015 Cuma

Teknoloji perakendecisi Bimeks, ödeme seçenekleri konusundan bir ilke imza attı. Artık Bimeks mağazalarında kredi kartsız, kefilsiz alışveriş yapılabilecek

bimeksten-devrim-gibi-odeme-imkani

Bimeks'in PayTrust ile yaptığı anlaşma uyarınca tüketiciler, Bimeks mağazalarında kefilsiz, senetsiz, kredi kartsız 24 aya varan vadeyle 15 bin TL'ye kadar taksitle alışveriş yapabilecek.

Türkiye'de teknoloji perakendeciliğinde ilk ve tek olma özelliği taşıyan bu sistem, 58 şehirdeki 140 Bimeks mağazasında "Bi'imza ile 24 aya kadar taksit" sloganıyla tüketicilerle buluşacak. Anlaşma, Türkiye teknoloji perakende sektöründe ilk, tek ve münhasır olma özelliğini taşıyor.

9 Şubat 2015 tarihinde Bimeks'te yapılan imza töreninde konuşan Bimeks Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Akgiray, bir perakende şirketi olarak müşteriye her zaman daha çok seçenek sunmaya öncelik verdiklerini vurgulayarak, Paytrust ile yapılan bu anlaşmanın, Bimeks müşterilerine daha cazip ödeme seçenekleri sağlayacağını söyledi.

Akgiray, "Bimeks, yazılım altyapısına yıllardır yatırım yaptı; bu sayede, Paytrust gibi önemli partnerlerle entegre çözümler oluşturabiliyoruz. Müşterilerimize 140 mağazamızın tamamında, 24 aya kadar vadeli, prosedür ve evrak yükü getirmeyen, kefilsiz ödeme seçeneği de sunacağız. Paytrust, kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen veya ödemelerini daha uzun vadeye yaymak isteyen müşterilerimiz için, alışveriş esnasında tercih edebilecekleri bir seçenek olacak." dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri