Bini aşkın marka, 500’ün üzerinde üretici bu fuarda

03 Eylül 2015 Perşembe

23. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – Worldfood İstanbul ve 30’uncu Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Fuarı – Ipack Turkey, 3-6 Eylül günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi – CNR Expo’da gerçekleşecek

bini-askin-marka-500un-uzerinde-uretici-bu-fuarda

Dünya’da hızla gelişmeye devam eden gıda ürünleri, gıda teknolojileri, ambalaj, paketleme ve gıda işleme sektörlerini bir araya getiren WorldFood Istanbul ve Ipack Turkey, 3 - 6 Eylül günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi - CNR Expo’da gerçekleşiyor.

Fuarların açılış töreni ITE Turkey Hızlı Tüketim ve Enerji Grup Direktörü Atilla Marangozolu, ITE Group PLC Bölge Direktörü Vincent Brain, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu Başkanlar Kurulu Üyesi İsmet Aral ve İstanbul İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamit Aygül’ün konuşmalarıyla gerçekleşti.

Ülke ve bölge ekonomisi için büyük bir öneme sahip olan WorldFood Istanbul ve Ipack Turkey, Avrupa, Asya ve Afrika kıtasından sektörün önde gelen 500’ün üzerinde üretici, ithalatçı ve dağıtıcı firmayı ve bini aşkın markayı ziyaretçilerle bir araya getirmeyi hedefliyor. Fuar döneminde gerçekleşecek anlaşmalar, Türkiye’nin ticaret hacminin büyümesine olanak sağlayacak. Ticaret hacminin artmasıyla birlikte katılımcı firmalar her geçen gün gelişerek ve uluslararası platformlarda yer alma fırsatı alacak.

WorldFood Istanbul 2015 ve Ipack Turkey 2015 fuarları bu sene önemli bir yenilikle açılacak. İlk  defa ürün gruplarına göre organize edilen fuarlar, katılımcı ve profesyonel ziyaretçilerin daha verimli bir fuar geçirebilmelerini sağlayacak. Uluslararası gıda ve ambalaj sektörünün genişlemesine paralel olarak her geçen gün artan ürün ve hizmet grupları, WorldFood Istanbul ve Ipack Turkey fuarlarının daha geniş ve daha büyük bir alanda gerçekleşmesine olanak verecek.

Fuar süresince kamu ve sektör STK’larının işbirliğiyle “Türkiye’nin Gıda İthalat Politikaları ve Esasları”, “Türkiye’de AR-GE ve Yatırımlarla ilgili Hibe ve Destek Programları”, “Dünya, Türkiye ve Trakya Gıda Sektörü”, “Soğuk Zincir Lojistiği”, “Türk Tarımı ve Yatırım Fırsatları”, “Rakam ve Oranlarla Dünyada ve Türkiye’de Helal Gıda ve Helal Ambalaj Sektörlerindeki Son Durum” ve “Bitkisel Beslenme Teknolojisi: Vegan ve Vejetaryenlik” konularının tartışılacağı seminerler düzenlenecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri