Bir defada 12 ödül birden!

18 Ağustos 2016 Perşembe

Espark Alışveriş Merkezi, Stevie Business Awards’ da 12 ödüle layık görüldü. Stevie Business Award’ da 2 altın, 3 gümüş ve 7 bronz ödül ile 2016 yılında en çok ödül kazanan AVM oldu. Başvurduğu tüm kategorilerde ödül alan Espark Alışveriş Merkezi pazarlama alanında aldığı ödüllere yenilerini ekledi

bir-defada-12-odul-birden

Espark Stevie Business Award’a Neuroland ve Bizim İçin Bayramlar Sizinle Güzel etkinlikleri ile başvurdu. Bayramların Türk kültüründeki yerini duygusal bir bakış açısı ile yansıtan “Bizim İçin Bayramlar Sizinle Güzel” kampanyası kapsamında, Alışveriş Merkezi’nin ortak alanına kurulan ve bir evin oturma odası şeklinde dekore edilen sette, Eskişehirli aileler uzak ülkelerde yaşayan akrabaları ile sürpriz bir şekilde biraraya getirildi. Duygu dolu sahnelerin yaşandığı buluşmalar, filme alındı. Sosyal medyada paylaşılan viral film, milyonlarca kişi tarafından büyük ilgi gördü ve beğeni kazandı.

 

Neuroland aktivitesi ile ise, Espark ziyaretçileri elektronik aletleri beyin gücü ile nasıl kontrol edebildiklerine yakından şahit oldular. Konsantre olunduğunda beynin yaydığı Beta dalgaları, Neuroland için hazırlanan özel başlıklar sayesinde hareket enerjisine, yani dijital sinyallere dönüştü. Bu sayede, elektronik aletleri ziyaretçiler, beyin güçleriyle kontrol edebildiler. Neuroland alanında bulunan istasyonlarda katılımcılar, sadece düşünce güçlerini kullanarak; drone uçurmaktan, ginger kullanmaya, araba yarıştırmaktan mekanik kol oynatmaya kadar farklı düzenekler üzerinde kendilerini deneme imkanı buldular.

 

2016 yılında “Bizim İçin Bayramlar Sizinle Güzel” aktivitesi ile ICSC Solal Awards’da İnovasyon” kategorisinde bu yıl ilk kez verilen  Özel Ödül’ün,  HermesYaratıcılık Ödülleri’nde 5 Platin ödülünün yanı sıra Neuroland aktivitesi ileHermesYaratıcılık Ödülleri’nde 2 Altın ödülün, SabreEmea ödüllerinde SABRE In2 ödülünü de alanEspark, kazandığı son ödüller ile de başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri