Bir haftada Avrupa’da 3 yeni mağaza

15 Nisan 2016 Cuma

İstikbal, daha çok tüketiciye ulaşma stratejisi doğrultusunda Avrupa pazarında bir haftada 3 yeni mağaza açtı

bir-haftada-avrupada-3-yeni-magaza

İstikbal, yurt dışı mağazalaşma operasyonu çerçevesinde bir haftada Avrupa’da 3 mağaza açtı. Almanya’nın Münih ve Hannover şehirleriyle Avusturya’nın Salzburg şehrinde olmak üzere toplam 3 mağazanın açılışını gerçekleştiren İstikbal böylece; Almanya’da 10, Avusturya’da 3 olmak üzere Avrupa’da 82 münhasır mağazaya ulaştı.

Bekir Boydak: Avrupa’nın en büyük mobilya üreticisi konumundayız
Avrupa’nın en büyük mobilya üreticisi konumunda olan ve küresel hedefler doğrultusunda mağazalaşma operasyonuna ağırlık veren İstikbal ile 2016 yılında da hızlı mağazalaşma stratejisini uygulamaya devam edeceklerini belirten Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak, “İstikbal markamızla hali hazırda Avrupa’nın en büyük mobilya üreticisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Markamız bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ürünlerine ve her zevke hitap edebilen koleksiyona sahip. Modaya yön verme misyonu ile hızla yaygınlaşıyoruz. Bugün Avrupa’da 82 mağaza ile faaliyet gösteriyoruz. İstikbal’in 60’ıncı yılını kutlayacağımız 2017 yılında ise hedefimiz Avrupa pazarında 100 mağazaya ulaşmak.” diye konuştu.

Hedefte Almanya ve İsviçre var
Bekir Boydak ayrıca önümüzdeki aylara Almanya Duisburg& Berlin Wedding, İsviçre Lozan gibi lokasyonlarda açılışlar planladıklarının da altını çizdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri