“Bir Kadın Bin Öykü” NeoPlus Outlet AVM’deydi

11 Mart 2013 Pazartesi

NeoPlus Outlet AVM ve Eskişehir Kent Konseyi işbirliğiyle düzenlenen “Bir Kadın Bin Öykü” Sergisi Dünya Kadınlar Günü kapsamında 7-10 Mart günlerinde NeoPlus Outlet AVM’deydi

bir-kadin-bin-oyku-neoplus-outlet-avmdeydi

Avm Mfi Partnes tarafından yönetilen NeoPlus Outlet AVM, Dünya Kadınlar Günü kapsamında anlamlı bir sergi düzenledi. Eskişehir Kent Konseyi ile birlikte düzenlenen “Bir Kadın Bin Öykü” sergisinin açılışı 7 Mart Perşembe günü yapıldı.

Açılışı NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi Müdürü Mert Örücü, Reklam ve Pazarlama Uzmanı Pınar Kayalıdere, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Nadir Suğur ve Eskişehir Kültür – Sanat Çalışma Grubu Başkanı Nihal Elersu Bağcı yaptı. NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezinde ziyaretçilerle buluşan serginin açılışı yoğun katılımla ve sürpriz etkinliklerle gerçekleşti.

Serginin açılış gününde kadınlara özel şiir dinletileri ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatırken, türküler ve dans gösterileri eşliğinde ise “Kadınlar Günü” coşkuyla kutlandı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri