Bir Klasiğin Modern Yorumu: Levi’s Curve ID Bootcut Skinny

05 Eylül 2012 Çarşamba

Denim tasarımlarda yıllardır dünyanın tüm podyumları ve kaldırımlarında, skinny, geniş paça ve boyfriend kesimlerin egemenliği hakim. Şimdi sıra bootcut’ta…

bir-klasigin-modern-yorumu-levis-curve-id-bootcut-skinny

İncelerek skinny silüeti oluştururken bileklerde genişleyen Levi’s® Curve ID Bootcut Skinny, klasik bootcut’a modern bir yorum katarken, bacakları ise seksi ve ince gösteriyor. Seksi skinny kalıbı ile birleşen yeni paça kesimi bu sezon kadınların favorisi olacak.

Yeni Levi’s® Curve ID Bootcut Skinny modeli bootcut’a bakışınızı sonsuza kadar değiştirecek şekilde tasarlandı. Yeni Bootcut Skinny jean’ler, farklı vücut tiplerine en uygun biçimde oturmak üzere tasarlanmış özel kalıp sistemi Levi’s Curve ID ile şekilleniyor. Bu yeni tarz, Levi’s® Curve ID’nin mükemmel uyum teknolojisini kullanarak, farklı vücut tiplerine göre tasarlanmış, tüm kıvrımları vurgulayan son derece feminen bir görünüm kazandırıyor.

Levi’s® Curve ID ile hayat daha esnek ve rahat!
Diğer denim markalarından farklı olarak Levi’s®, Curve ID ile kadınların beden ölçüleri yerine vücut şekli ve orantılarına odaklanan, eşsiz, kişiye özel tasarlanmış bir kalıp sistemi sunuyor. Levi’s® tasarımcıları 60 bin kadının vücut şekillerini inceleyerek, basen ve kalça ölçüleri arasındaki farkı temel alan Curve ID koleksiyonunu geliştirdi.

Her vücut tipine ayrı bir seçenek…
Slight Curve, kadın vücudundaki kıvrımları vurgulayarak belin inceliğini öne çıkarıyor. Giydiğiniz jean kalça ve basenlerinize oturuyor ama belinizi sıkıyorsa, siz bir Slight Curve kadınısınız Demi Curve vücudun şekline daha yumuşak çizgiler kazandırırken, beli öne plana çıkarmak için tasarlandı. Giydiğiniz jean belinize tam oturmasına rağmen vücut yapınızı vurgulamıyorsa, Demi Curve sizin için ideal! Arada kalan boşluğu ve jean’in aşağı çekilmesini engellemek üzere beli kavrayacak şekilde tasarlanan Bold Curve ise kalça ve baseninize otururken, belinizi mükemmel kavrıyor.

Bootcut Skinny tarzınızı seçin!
Levi’s® Curve ID’nin mükemmel kalıp teknolojisini kullanarak tasarlanan ve vücudun tüm kıvrımlarını vurgulayan Levi’s® Curve ID Boot Cut Skinny jean’leri, hem gündüz hem de gece farklı kombinlerle kullanarak feminen bir şıklık elde edeceksiniz.

Yumuşak bir dokuya ve esnek kalıba sahip olan, rahatlığı ve feminen detayları ile göz dolduran Levi’s® Curve ID Boot Cut Skinny jean’ler ile tüm bakışları üzerinizde toplamaya hazır olun. Tüm Levi’s mağazalarında, kendinize en uygun Levi’s® Curve ID kalıbını seçmenize yardımcı olacak deneyimli uzmanlar sizi bekliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri