Birbirinden ünlü isimler Palladium ziyaretçileriyle buluşacak

04 Mart 2016 Cuma

Palladium Ataşehir, “Kendini Şımart” konseptiyle gerçekleştirdiği Kadınlar Günü etkinliklerinde bu yıl da birbirinden ünlü isimleri, ziyaretçileri ile buluşturacak

birbirinden-unlu-isimler-palladium-ziyaretcileriyle-bulusacak

Ataşehir’in gözde alışveriş ve yaşam merkezi Palladium Ataşehir, Kadınlar Günü’nü muhteşem bir organizasyonla kutlayacak. 8 Mart Salı Günü saat 19.00 da Türk medya dünyasının zirvedeki ismi Gülse Birsel, uzun zamandan sonra İstanbul’daki ilk büyük imza gününü Palladium Ataşehir’de gerçekleştirecek.


JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştireceği, “Kendini Şımart” etkinlikleri kapsamında, gazeteci, yazar ve oyuncu Gülse Birsel’i ağırlayacak. Gülse Birsel, keyifli bir söyleşinin ardından, son kitabı “Memleketi Ben Kurtaracağım”ı kadınlara özel olarak imzalayacak. “Kendini Şımart” etkinlikleri kapsamında, Palladium küre alanında, ziyaretçilerle buluşacak diğer isimler ise davranış bilimleri uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, ünlü Astrolog Hande Kazanova ve modacı Umut Eker olacak.

 

5 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te Hande Kazanova Astroloji ve Burç Yorumları söyleşisi gerçekleştirirken, 6 Mart Pazar günü saat 15.00’te, stil ve imaj danışmanı Umut Eker, Tanem Sivar moderatörlüğünde 2016 modası ve trendleri hakkında bilgiler verecek. 7 Mart Pazartesi günü saat 19.00’da ise, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, yine Tanem Sivar moderatörlüğünde, sağlıklı iletişim ve ilişkiler üzerine merak edilenleri anlatacak.


Ayrıca alışveriş merkezinin ana koridoruna kurulacak stantlarda kadın ziyaretçiler ücretsiz makyaj, moda ve cilt bakım önerilerinden faydalanabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri