Birlik Toptan Satış Mağazaları büyüyor

07 Kasım 2013 Perşembe

Birlik Toptan Satış Mağazaları büyüme hedefi doğrultusunda mağaza açılışlarına devam ediyor

birlik-toptan-satis-magazalari-buyuyor

Birlik Toptan, bin metrekare satış alanına sahip Eskişehir Şubesi’ni dün (6 Kasım) saat 11’de Zafer Mahallesi Gazi Yakup Satar Caddesi Budak Apartmanı A Blok 199-A Tepebaşı-Eskişehir adresinde hizmete açtı.

Eskişehir Mağazasının açılışı Birlik Toptan Satış Genel Müdürü Hilmi Yılmaz ve Akyürek Petrol Genel Müdürü Şenol Kahraman’ın katılımıyla gerçekleşti.

Müşterilerine bilinen markalı hızlı tüketim ürünlerini uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satışını yapan Birlik Toptan Satış, bakkal, market, otel, restoran ve küçük girişimcilerin tercih ettiği bir marka haline geldi. Üç ay gibi kısa bir sürede Bandırma, Bilecik, Çanakkale, Çerkezköy ve Çorlu da 5 yeni şubeyi hizmete açan birlik toptan 2013 yılının sonuna kadar 27 Mağaza olmayı hedefliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri