Bizerba, EuroShop’ta inovasyon merkezi olacak!

13 Şubat 2014 Perşembe

Üçge Elektronik AŞ’nin 20 yıldır Türkiye pazarına sunduğu Bizerba, EuroShop'ta müşterilerine inovasyon deneyimi yaşatacak

bizerba-euroshopta-inovasyon-merkezi-olacak

3 yılda bir düzenlenen EuroShop Fuarı, bu sene 16-20 Şubat günleri arasında Düsseldorf’ta gerçekleşecek. Tartım teknolojileri ve dilimleme makineleri sektöründe lider firma olan Bizerba da 2014 EuroShop Fuarı’nda boy gösterecek. ‘İnovasyonun Merkezi’ mottosuyla EuroShop’ta yer alacak olan Bizerba, fuarda Bizerba KH II Yeni Nesil Akıllı Terazileri ile market müşterilerine işlerinin aslında ne kadar kolay hallolabileceğini gösterecek. Bizerba, fuarda 6’ncı hol D55 inovasyon merkezinde yer alırken, Üçge Elektronik Ekibi de Türkiye'den, sorumlu olduğu ülkelerden gelecek müşterileri için hazır bulanacak.

Bizerba ayrıca, market sektörü için akıllı terazileri ile ek kazançlar yaratabilecek, gelirlerini artırırken maliyetlerini nasıl düşürebileceklerini de gösterecek.  Kullanım kolaylığı, self servis özellikleri ile marketlerin yeni satış danışmanları olacak Bizerba Yeni Nesil Akıllı Teraziler, müşterisine değer yaratmaya devam edecek.

Akıllı terazilere yoğun ilgi
Üçge Elektronik AŞ Pazarlama ve Satış Direktörü Orhan Ataç, Bizerba’nın perakende sektöründe en çok EuroShop Fuarı’na önem verdiğini söylerken şunları sözlerine ekledi, “Buraya, Bizerba'nın dünya genelindeki müşterileri yeni çözümleri görebilmeleri için davet ediliyor. Yine tüm ülkelerdeki temsilcilikleri ile distribütörleri EuroShop'ta hazır bulunuyor. 2014 EuroShop Fuarı, her zamankinden çok daha heyecanlı geçecek. Çünkü Bizerba yeni nesil teraziler dünya genelinde büyük siparişler aldı.”

Amerika kıtasında 2014 yılı için ön sipariş ile satış rekoru kırıldığını söyleyen Ataç, “Bizerba, Avrupa'da kurumsal müşterileri satışları ile rakiplerini geride bıraktı. Türkiye'de birçok müşterimizin ilgisini çeken yeni nesil Bizerba KH II Akıllı Teraziler şimdiden yoğun talep görmeye başladı. Türkiye'de müşterilerimiz 20 yıllık Bizerba ile yaptığımız ortaklığa, Üçge Elektronik olarak sağladığımız çözüm ve hizmetlerimize güveniyor. Yenilikçi çözümlerimizi denemek ve kullanmak istiyor” dedi.

Ataç daha sonra “Bizerba KH II Akıllı Teraziler, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de kısa zamanda yoğun ilgi ve talep gördü. Tüm dünyadan gelecek misafirlerimize, Yeni Nesil Akıllı Teraziler ile birlikte Bizerba Dilimleyiciler, Bizerba Et İşleme Makineleri ile Bizerba'nın akıllı etiket çözümlerini yakından tanıtma fırsatı sunacağız. Fuara Türkiye'den de birçok müşterimiz katılacak. Biz, Üçge Elektronik Ekibi olarak kalabalık bir kadro ile gelecek ve misafirlerimizi ağırlayacağız, Bizerba çözümlerinin işlerimizi nasıl kolaylaştırdığı, fuar alanında uygulamalı workshoplar ile gösteriyor olacağız” diyerek sözlerini noktaladı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri