BKMden Banka Kartı Kullanımını Yaygınlaştırmak İçin Yeni Kampanya

13 Kasım 2007 Salı

Kredi kartı kullanımının her geçen gün artması, bunun yanında banka kartı kullanımının hala sınırlı kalması üzerine BKM, banka kartı kullanımını yaygınlaştırmak için yeni bir kampanya başlattı.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM)`den yapılan açıklamaya göre, 18 Ekim - 30 Kasım 2007 tarihleri arasında gerçekleştirilecek banka kartı kampanyası ile, alışverişlerde nakit para yerine banka kartının kullanılabilme özelliği hatırlatılacak. Kampanyada, nakit ödemelerin tercih edildiği küçük miktarlı alışverişlerde de nakit yerine banka kartının kullanılabileceği mesajı veriliyor. Kampanyada `Domates alırken nakit para mı verilir? Çorap alırken nakit para mı verilir? Banka kartıyla rahatça ödenir` şeklindeki samimi ve esprili mesajlar yer alıyor. Kasım ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada, açıkhava, gazete, dergi ve radyo mecraları kullanılacak. Bankalararası Kart Merkezinden yapılan açıklamada yeni banka kartı kampanyasının, alışverişlerde nakit yerine banka kartı kullanımı için bilinç oluşturmak amacıyla 2004 yılında başlatılan ve düzenli aralıklarla sürdürülen iletişim çalışmalarının devamı niteliğinde olduğu bildirildi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri