BMD’nin en genç yönetim kurulu üyesi Murat Zaim

31 Temmuz 2015 Cuma

Türkiye’de deri ile modayı bütünleştiren ilk marka olan Derimod’un yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarını sürdüren Murat Zaim, Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Yönetim Kurulu’nun en genç üyesi olarak profesyonel iş yaşamına devam ediyor

bmdnin-en-genc-yonetim-kurulu-uyesi-murat-zaim

1989 doğumlu olan Murat Zaim, Üsküdar Amerikan Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Derimod’da tüm departmanları kapsayan oryantasyon programını tamamlayan Zaim, 2013 yılında şirket birleşme ve satın alma danışmanlığı yapan Avusturyalı yatırım bankası Raiffeisen Investment’da 1 yıl süreyle çalıştı.

2014 Ocak ayında Derimod Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başlayan Murat Zaim, halen markanın iş geliştirme ve yurtdışı mağazacılık operasyonlarını yürütüyor. Zaim, 2015 Şubat atından itibaren Sami Kariyo başkanlığındaki BMD’ninde en genç yönetim kurulu üyesi olarak görev alıyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Murat Zaim: “Bugün Türkiye'de perakende sektörüyle ilgili markalaşma çalışmalarında, devlet kurumları, özel kuruluşlar ve akademik çevrelerce muhatap kabul edilen BMD’de bizim gibi genç kuşakların görüşlerine yer verildiğini bilmek mutluluk veriyor. Bu durumun, Türkiye’de perakende sektörünün kurucusu olan büyüklerimizin deneyimlerinden faydalanmak için çok büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Böylelikle genç kuşak olarak sahip olduğumuz bakış açısı ve fikirlerimizle sektöre yeni bir nefes getireceğimize inanıyorum. Birleşmiş Markalar Derneği gibi Türkiye’nin yurtiçi ve yurt dışı ekonomik gelişimine fayda sağlayan bir dernekte görev almaktan büyük bir gurur duyuyorum.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri