Bodrum Nurol Sanat Galerisi kapılarını öğrencilere açtı

08 Kasım 2012 Perşembe

Bodrum Nurol Sanat Galerisi, dün Şule Dincel Sarıkaya “Joker” sergisini ziyaret eden, Güvercinlik Sudi Özkan İlköğretim Okulu öğrencilerini ağırladı

bodrum-nurol-sanat-galerisi-kapilarini-ogrencilere-acti

Ressam Şule Dincel Sarıkaya’nın “Joker” Resim Sergisi, Oasis Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi, Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde izleyicilerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Dün (7 Kasım) ise Güvercinlik Sudi Özkan İlköğretim Okulu, ortaokul öğrencileri galerinin ve serginin konukları oldu.

İlk defa bir sanat galerisi ve bir resim sergisi gezen 150 öğrenciye, Bodrum Nurol Sanat Galerisi Sorumlusu Zehra Kayataş tarafından sanat, sanatın yaşam içindeki yeri, sanat galerileri ve sanatçı Şule Dincel Sarıkaya’nın resimleri hakkında bilgiler verildi.

Galeri Sorumlusu Kayataş, bundan sonra Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde tüm okulları ağırlamak istediklerini ve bu yönde gerekli çalışmalara başladıklarını belirtti. Bu ziyaret sırasında öğretmenler de öğrencileri sanatsal faaliyetlere teşvik edeceklerini ve galeri programını takip ederek, tekrar bu tür geziler düzenleyeceklerini belirtti.

Şule Dincel Sarıkaya’ın “Joker”  Resim Sergisi, 10 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’ye kadar Oasis Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi, Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde gezilebilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri