Bodrum Nurol’da çifte etkinlik

27 Ağustos 2013 Salı

29’uncu resim müzayedesi, bugün(27 Ağustos) saat 19.00’da başlıyor

bodrum-nurolda-cifte-etkinlik

Bodrum Nurol Sanat Galerisi, RC Müzayede işbirliği ile bu yaz başladığı müzayedelere Ağustos ayında da devam ediyor. Haziran ve Temmuz aylarında ikişer müzayede ile gittikçe artan bir ilgi gören resim müzayedeleri bugün yapılacak.

Rahmi Çöğendez’in yönetiminde yapılan müzayedelerin sloganı “Her duvar bir orijinali hak eder.” Bu slogan gereği, müzayedeler oldukça makul fiyatlarla açılıyor.

Müzayede’de satışa sunulan eserler, bugün Bodrum Nurol Sanat Galerisi fuayesinde sergileniyor. Ayrıca, www.rcmuzayede.com.tr adresinden de takip edilebilmekte.

İlhan Berk anma sergisi
Şiirimizin uç beyi, ikinci yeni akımının öncüsü İlhan Berk, yıllardır aramızdan ayrıldığı gün olan 28 Ağustos’ta Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde düzenlenen bir sergi  ile anılmakta. Bu yıl da resimleri, şiirleri, fotoğrafları, İlhan Berk filmi ve şahsi eşyaları ile oluşturulan sergi ile anılıyor.

İlhan Berk Anma Sergisi, 28 Ağustos Çarşamba günü saat 19.30’daki kokteyl ile açılacak ve 31 Ağustos tarihine kadar her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında gezilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri